Molim vas da se
prijavite
ili se
registrujete
.
1 čas
1 dan
1 nedelja
1 mesec
Zauvek
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Početna
Pomoć
Pretraga
Kalendar
Članovi
Pogledaj spisak članova
Traži korisnike
Prijavljivanje
Registracija
25.06.2026. 10:15:53
Vijesti:
Sve što Vam treba, tu smo mi !
VLADIX SAT forum
»
Informacione tehnologije
»
Kompjuteri - generalno
»
Hardware
(Urednik:
guns n roses
) »
Osvaja? se vra?a!!!
« prethodna tema
sledeća tema »
Štampaj
Stranice: [
1
]
Autor
Tema: Osvaja? se vra?a!!! (Pročitano 2663 puta)
Share this topic
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Maverick
Admin 2
Super clan
Poruke: 2277
Like: +135/-9
Pol:
Semper Fidelis...Without Fear
Follow
Osvaja? se vra?a!!!
«
poslato:
07.04.2011. 20:57:25 »
Ajmo generacijo
i prisjetit se starih vremena... ( odnosi se na one 30+ )
Commodore 64
Sačuvana
scoobydoo
Globalni moderator
Super clan
Poruke: 1786
Like: +38/-5
Pol:
Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR
Follow
Odg: Osvaja? se vra?a!!!
«
Odgovor #1 poslato:
07.04.2011. 21:35:02 »
Jel ovo neka sprdačina ili se stvarno novi komodorac prodaje???
Sačuvana
Štampaj
Stranice: [
1
]
« prethodna tema
sledeća tema »
SMF 2.0.15
|
SMF © 2011
,
Simple Machines
VLADIX
forum © 2007 - 2011. |
WAP
| Tema: Bloc