Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

25.06.2026. 10:06:06
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Osvaja? se vra?a!!!  (Pročitano 2662 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Osvaja? se vra?a!!!
« poslato: 07.04.2011. 20:57:25 »
Ajmo generacijo  :occasion14: i prisjetit se starih vremena... ( odnosi se na one 30+ )

Commodore 64

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: Osvaja? se vra?a!!!
« Odgovor #1 poslato: 07.04.2011. 21:35:02 »

Jel ovo neka sprdačina ili se stvarno novi komodorac prodaje???