Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

26.04.2024. 04:40:24
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Blue&Me iz Fiata  (Pročitano 1925 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Blue&Me iz Fiata
« poslato: 22.01.2008. 18:24:29 »
Posljednja generacija Fiatovih vozila nudi opremanje sustavom Blue&Me. To je sustav koji omogućava povezivanje vozila s raznoraznim multimedijskim gadgetima, od USB sticka do mobilnih telefona opremljenih bluetoothom. U praksi je to vrlo zanimljivo, a povezivanje mobitela i auta je zaista funkcionalno i zapanjujuće praktično. Zamislite da na displayu putnog računala vidite broj ili ime pozivatelja koji vas u tom trenutku poziva, a sustav prekida glazbu s audio uređaja i prenosi zvuk zvona vašeg telefona na zvučnike automobila, te vam omogućava da se javite ili odbijete poziv tipkama na volanu auta. Naravno, ukoliko odgovorite na poziv razgovarate hands free i opet preko Blue&Me sustava. Također u memoriju automobila možete prebaciti Phonebook vašeg mobitela.
He,he zamislite novog Fiću koji je opremljen ovim sustavom ( uz puuuno toga drugog )...
Blue&Me dozvoljava povezivanje s raznim flash memorijama preko USB 2.0 sučelja što opet omogućava sate i sate glazbe na samo jednom USB sticku. Nema CD-a ili nedaj Bože kazeta. Samo mali stick koji satima neprekidno svira... Fantastično. ;D