Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

05.05.2024. 01:32:14
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: alo ekipa !  (Pročitano 2970 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže stric66

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 26
  • Like: +2/-0

alo ekipa !
« poslato: 10.04.2008. 14:00:03 »
instalirao sam neki sw i sada jedino hvatam  programe samo na hotbird i to uglavnom rumunjske i bugarske ( 10-ak programa )....imam i eurosport2 na engleskom i kiss ......u memoriji nemam Thorn satelita a intelsata imam 10-ak.........recite da li mogu doći ikako do spomenutih satelita i kako.........koje ključeve da ubacivam preko kabela- neke sam već ubacio ali nemam pojma za što ( jesam stručnjak- hehehe) ?.........pozdrav......

Van mreže mix

  • Moderator
  • Iskusan
  • *****
  • Poruke: 456
  • Like: +36/-2
    • sat-hr forum

Odg: alo ekipa !
« Odgovor #1 poslato: 10.04.2008. 15:49:50 »
Ako nemaš na listi kanala onda probaj ručno. Ako nema receiver za ručno upisivanje transpondera, onda ćeš na računalu morat uredit listu kanala. Imaš ga u NEC database tool. Postavit ću ti listu na kojoj nema thor satelita i transpondere za thor. Onda ćeš sam dodat satelit i transpondere na tu listu i sve će šljakat. Ali pogledaj ako možeš sam dodavati satelite i transpondere.
Što se tiče ključeva, rekao sam ti već da od Samsunga (goldram.bin) najbolje šljakaju za njega.
Kathrein UFS910 HD (HDD 80GB)
SkyStar2

Van mreže mix

  • Moderator
  • Iskusan
  • *****
  • Poruke: 456
  • Like: +36/-2
    • sat-hr forum

Odg: alo ekipa !
« Odgovor #2 poslato: 10.04.2008. 15:56:55 »
Sve što ti je potrebno imaš ovdje:
http://www.vladix.net/forum/index.php?topic=993.0
Kathrein UFS910 HD (HDD 80GB)
SkyStar2

Van mreže stric66

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 26
  • Like: +2/-0

Odg: alo ekipa !
« Odgovor #3 poslato: 10.04.2008. 16:35:18 »
a ti si , kao moj dežurni pomoćnik ?.........svaka ti čast !..........proučit ću i to..... puno ti hvala prijatelju ! ! ! !  pozdrav ........