Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

25.06.2026. 22:29:19
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Vicevi  (Pročitano 81044 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže cale

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 85
  • Like: +9/-0

Odg: Vicevi
« Odgovor #180 poslato: 03.07.2009. 16:51:25 »
  ZEMUNAC NA MORU


  Otišo zemunac na more pa hoće sina da nauči plivat,


  baci on njega u vodu a mali potone-skoči izvadi ga pa mu stavi mišice

  opet ga baci a mali ko sikira pod vodu,izvadi ga pa stavi šlauf

  baci ga kad mali opet potonu sav začuđen gleda i nije mu jasno.

  Gledala to neka starica pa reče:

  skini mu taj lanac sa vrata čoveče!!!!!!!!!!!!!!!
cale

Van mreže cale

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 85
  • Like: +9/-0

Odg: Vicevi
« Odgovor #181 poslato: 15.07.2009. 22:40:37 »
   Razgovaraju dva piroćanca:

   jesil čuo da su naši fudbaleri nastavili trenirati nakon tri mjeseca?

   super!!!! znači našli su onu loptu što su izgubili
cale

Van mreže vatrogasac

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 748
  • Like: +22/-2

Odg: Vicevi
« Odgovor #182 poslato: 20.07.2009. 13:20:23 »
Slogani avio kompanija
20.07.2009 09:42
 
 


Muškarac sedi u baru na aerodomu Hitrou i opaža prelepu ženu, koja sedi pored njega.




Pomislio je u sebi:"Uau, tako je zanosna, mora da je stjuardesa. Pitam se za koju li avio-kompaniju radi?"

Nadajući se da će moći da je smuva, naginje se ka njoj i izgovara slogan avio-kompanije Delta Airline: "Volim da letim i to se vidi".

Žena ga je pogledala belo, zbunjeno i on je odmah pomislio: "Pa, očito ne radi za Deltu".

Sekund kasnije, pade mu na pamet drugi slogan, te se nagnuo ka njoj i rekao : "Ima nečeg posebnog u vazduhu....?"

Zbunjeno je pogledala. Odmah je prebrisao sa svoje liste avio-kompaniju "Singapore Airlines".

Pomislio je: "Možda radi za "Thai Airways..." i rekao:"Glatko kao svila?".

Ovog puta, žena se okrenula prema njemu i rekla: "Šta koji k.... hoćeš?"

Muškarac se nasmejao i rekao:
"Aaaaaaa, Montenegro Airlines!"


Van mreže vatrogasac

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 748
  • Like: +22/-2

Odg: Vicevi
« Odgovor #183 poslato: 20.07.2009. 13:23:42 »
Tuča na nacionalnoj osnovi
18.07.2009 13:05
 
 


Potukli se Suljo i Mujo, Suljo izvuče šrafciger i ubode Muju u leđa.



Na suđenju Mujo izjavi sledeće:
-Gospodine sudija mene je Suljo izbo šrafcigerom, na nacionalnoj osnovi.

-Čekajte ne razumem, kako na nacionalnoj osnovi pa i jedan i drugi ste musliman?
-Jeste na nacionalnoj osnovi! Izbo me krstastim šrafcigerom!!!

Van mreže cale

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 85
  • Like: +9/-0

Odg: Vicevi
« Odgovor #184 poslato: 28.07.2009. 01:46:25 »
      kapetane,kapetane Huso ispo iz aviona bez padobrana


      pa zar opet sunce mu kalaisano!!!
cale

Van mreže vatrogasac

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 748
  • Like: +22/-2

Odg: Vicevi
« Odgovor #185 poslato: 16.08.2009. 00:14:50 »
Doktorov savet za Muju

 
 


Mujo sa gradilišta dolazi u ordinaciju:



• Doktore, imam zatvor. Danima ništa ne izlazi napolje.
Doktor ga pregleda i kaže:
• Skini pantalone i nagni se preko stola.
Mujo se nagnuo a doktor ga udari iz sve snage motkom po guzici.
• Sada idi u WC - kaže doktor.

I zaista, Mujo sav srećan izlazi iz WC-a:
• Pomoglo je, doktore. Kako ubuduće da sprečim zatvor?
• Prestani da se brišeš sa vrećama od cementa!

Van mreže vatrogasac

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 748
  • Like: +22/-2

Odg: Vicevi
« Odgovor #186 poslato: 16.08.2009. 00:33:08 »
Veličina (ni)je bitna
21.07.2009 07:16
 
 


Uzeli se Mujo i Fata...



 Prvu bračnu noć, skinuo se Mujo i ponosno kaže: "Vidi, Fato, šta imam".
Gleda Fata i kaže pomalo razočarano: "Mali ti je, Mujo"!

Kaze Mujo: "Mali, ali tehničar".
A Fata će: "Ma da je diplomirani inženjer, mali ti je, bolan".

Van mreže vatrogasac

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 748
  • Like: +22/-2

Odg: Vicevi
« Odgovor #187 poslato: 16.08.2009. 00:35:07 »
Ljubazni konobar
23.07.2009 14:13
 
 


Ulazi sredovecna gospodja u restoran, seda za sto i pita konobara Hasu:




Možete li da uključite klimu, jako je toplo. Može nema problema, reče Haso.
Nakon 15 minuta gošća ponovo pozove konobara i upita ga: Možete li da isključite klimu jako je hladno.
Može nema problema, odgovori Haso.
Nakon pola sata gošća ponovo pozove konobara i upita ga da ovaj put uključi klimu jer je jako toplo, na šta Haso odgovori da nema problema.

Sve to posmatra Suljo za drugim stolom i pozove Hasu i upita ga: Zašto te ova žena zajebava stalno, te uključi te isključi klimu.
Haso reče: ma zajebavam ja nju, mi uopšte i nemamo klimu.

Van mreže vatrogasac

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 748
  • Like: +22/-2

Odg: Vicevi
« Odgovor #188 poslato: 16.08.2009. 00:37:20 »
Erotska hipnoza
27.07.2009 21:30
 
 


Žena dolazi kući i kaze svom mužu:- "Sećaš se onih glavobolja koje sam imala svih ovih godina? E pa više ih nemam."




- "Nemas vise glavobolja?" - pita muz - "sta se dogodilo?"

Zena odgovori:
- "Prijateljica mi preporucila da odem do hipnotizera. On mi je rekao
da stanem ispred ogledala, i dok se gledam da ponavljam: 'Nemam
glavobolju, ja nemam glavobolju, ja nemam glavobolju.' Upalilo je!
Glavobolja je zaista nestala."

- "To je... to je... pa to je divno." - kaze muz

- "Znas, ni ti nisi bio bas vatren u krevetu proteklih par godina.
Zasto i ti ne bi otisao do njega i proverio da li ti moze pomoci?!"

Muz se slozi sa idejom. Posle nekoliko tretmana, muz dodje kuci, skine
odecu, podigne zenu i odnese je u spavacu sobu.
- "Ne mici se, odmah cu se vratiti."

Ode do kupatila, vrati se za par minuta, skoci u krevet i vodi ljubav
s njom kao nikad ranije.

Kaze zena:
- "Wow, to je bilo predivno!"

- "Cekaj malo!", kaze muz i ode jos jednom do kupatila i vrati se
ponovo i ponovi sve jos bolje nego prvi put. Zeni se zavrtelo u glavi!

Kaze muz opet, "Ne mici se, odmah cu se vratiti." i ode.
Ovoga puta zena se polako na prstima dosunja do kupatila da vidi zasto
muz mora stalno da ide tamo. Proviri kroz vrata i vidi njega kako stoji
ispred ogledala i govori:

- "Ona nije moja žena. Ona nije moja žena. Ona nije moja žena. "

Van mreže vatrogasac

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 748
  • Like: +22/-2

Odg: Vicevi
« Odgovor #189 poslato: 16.08.2009. 00:43:27 »
 


Zašto policijska odela nemaju dugmad na rukavima? Da se ne povrede kada brišu nos!



Kako se zove policajac koji ima pendrek?
Vucibatina.

Kako policajci popravljaju utičnice?
Jedan popravlja, a drugi pazi s pendrekom da ga ne udari struja.

Rodi se beba i odmah posle porođaja kaže:
Dajte mi računar hoću da programiram!
Vide doktori da je beba previše pametna pa joj odseku pola mozga.
Kad se beba osvesti kaže:
Dajte mi digitron treba da računam nešto!
Vide doktori da je beba još uvek mnogo pametna pa joj odstrane i drugu polovinu mozga.
Kad se beba osvesti kaže:
Šta je, šta me gledate, ‘ajde vadite lične karte!

Zaustavi pandur lika da duva i ovaj naduva 0.9. Lik:"Ajde mi pisi nula deset da mogu da se hvalim u drustvu", i pandur ladno:"Dobro, to ide tebi na stetu" i napise kaznu za 0.10

Van mreže vatrogasac

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 748
  • Like: +22/-2

Odg: Vicevi
« Odgovor #190 poslato: 16.08.2009. 00:45:55 »
Nagodba sa policajcem
28.11.2008 08:28
 
 


Zaustavi policajac BMW i odmah saopšti vozaču:



Prebrzo ste vozili, morate da platite kaznu.   
Vozač odgovori:
Sačekajte malo da pozovem mobilnim vašeg šefa,
pa će on rešiti problem oko kazne.


Pošto vozač na telefonu dobi saopštenje da je traženi
šef nedostupan, policajac mu saopšti:

Gospodine, iskoristili ste pomoć prijatelja, publike nema,
ostalo vam je samo pola-pola.

Van mreže vatrogasac

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 748
  • Like: +22/-2

Odg: Vicevi
« Odgovor #191 poslato: 30.08.2009. 10:42:50 »

Van mreže trucker

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 820
  • Like: +30/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Vicevi
« Odgovor #192 poslato: 02.09.2009. 22:20:01 »
Izlaze Mujo i Haso iz javne kuće i protežu se. Kaže Mujo: 'Bolja je moja Fata.'
A Haso doda: 'Stvarno, bolja je tvoja Fata.'

Van mreže faktor_21

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 10
  • Like: +0/-0

Odg: Vicevi
« Odgovor #193 poslato: 02.09.2009. 22:52:22 »
Zaposlio se Mujo kao kustos ali nista nije znao, te počeo da izmišlja:
"Dragi posetioci, ovo vam je lobanja od cara Lazara."
Jedan od posetilaca upita:
"A ova manja?"
Mujo:
"Isto njegova, ali kad je bio mali."


Kaže zeko zmiji:
"Izvini što sam te neki dan zezao sto nemaš noge."
Na to će zmija:
"Ma nema veze, bilo pa prošlo."
Na to će zeko:
"E svaka ti čast! Evo ruka!"

Kako terorista iskazuje ljubav djevojci?
"Oš' bona da ti skinem avion s neba!?"

Deda je pričao unuku kako za vreme drugog svetskog rata Nemci su ih postrojili i uslovili:
"Ili ćemo vas jebat ili streljanje."
Pita unuk:
"I?" 
"Mene su streljali," rečo deda.

Otišao Mujo u Njemačku i šalje on Fati telegram:
"Iskopaj onaj mitraljez. Podmazi ga. Vrati ga na isto mjesto."
Vidi to poštar i odnese u policiju. Policija dođe, prekopa baštu i ne nadje mitraljez.
Šalje Mujo Fati drugi telegram:
"Ako je policija prekopala baštu, onda ti posadi krompir."                     

Otišao Mujo u dućan i reče:
"1kg limuna molim."
"Hoćete li vrećicu?"
"Jok, šutaću nogama do kuće."
                             
Krenuo Mujo u Njemačku vlakom, maše on Fati i viče:
"Čuvaj djecu!"
Fata: "Šta kažeš, NE ČUJEM!"
Mujo: "ČUVAJ DJECU!!"
Ne konta Fata, kad će Mujo:
Mujo: "MA JEBI SE!"
Fata: "HOĆU HOĆU!!"                       

Učiteljica upozorava đake da će sutra biti pismeni zadatak iz matematike i da nitko ne smije izostati i da nikakva liječnička i druga opravdanja neće pomoći.
Perica pažljivo sasluša i pita:
"A što ako budem iscrpljen od seksa?"
"Ništa Perice, pisat ćeš drugom rukom", odgovori učiteljica.

Bili baka i ivica u crkvi.
Kaže baka Ivici:
"Ivice, tiho sam prdnula."
Na to će Ivica:
"Bako, moraš podhitno promijeniti bateriju na slušnom aparatiću."

Bum!
Pita Fata:
"Mujo, šta je to palo?"
"Kaput," odgovori Mujo.
"Kako se kaput toliko čuje?"
"Bio ja u njemu!"

Brak je ono što dođe poslije života, a prije smrti.


edit: više viceva u jednom postu!
« Poslednja izmena: 02.09.2009. 23:06:09 VLADIX »

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: Vicevi- Evo jedan za miklava :)
« Odgovor #194 poslato: 04.09.2009. 20:35:47 »
   Svađaju se Ličanin, Bosanac i Srbin čija je rakija najbolja.
Na kraju se dogovore da probaju jačinu rakije na mišu.
Prvi rakiju da Srbin.
Miš popije rakiju, otrči oko rupe i natrag u rupu.
Drugi da rakiju Bosanac, miš popije rakiju nekoliko puta optrči oko rupe i natrag u rupu.
Da Ličanin svoju rakiju mišu, miš je popio, digne se na zadnje noge i zagrmi:
- Gdje si maco da te mišo jebe...