Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

25.06.2026. 11:03:41
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Titl na metabox-u  (Pročitano 3792 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ser Komarac

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 46
  • Like: +0/-0

Titl na metabox-u
« poslato: 03.07.2009. 14:29:52 »
Gledajući digi tv skužio sam da nemam titl na programima na kojima drugi resiveri imaju.
Ustvari ja imam samo na discovery.Radi se o metabox 2 resiveru original.Zanima me da li postoji nekakav softver da se dogradi, tako da bi mogao imati te titlove

Van mreže Bobo

  • Globalni moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 593
  • Like: +14/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Titl na metabox-u
« Odgovor #1 poslato: 03.07.2009. 15:45:42 »
ne na metabox-u ll
Why drink and drive when you can smoke and fly?