Molim vas da se
prijavite
ili se
registrujete
.
1 čas
1 dan
1 nedelja
1 mesec
Zauvek
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Početna
Pomoć
Pretraga
Kalendar
Članovi
Pogledaj spisak članova
Traži korisnike
Prijavljivanje
Registracija
25.06.2026. 11:03:13
Vijesti:
Sve što Vam treba, tu smo mi !
VLADIX SAT forum
»
Satelitski recieveri
»
Metabox
»
Problemi
(Urednik:
marre
) »
Titl na metabox-u
« prethodna tema
sledeća tema »
Štampaj
Stranice: [
1
]
Autor
Tema: Titl na metabox-u (Pročitano 3791 puta)
Share this topic
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Ser Komarac
Junior clan
Poruke: 46
Like: +0/-0
Follow
Titl na metabox-u
«
poslato:
03.07.2009. 14:29:52 »
Gledajući digi tv skužio sam da nemam titl na programima na kojima drugi resiveri imaju.
Ustvari ja imam samo na discovery.Radi se o metabox 2 resiveru original.Zanima me da li postoji nekakav softver da se dogradi, tako da bi mogao imati te titlove
Sačuvana
Bobo
Globalni moderator
Forum pomocnik
Poruke: 593
Like: +14/-0
Pol:
Follow
Odg: Titl na metabox-u
«
Odgovor #1 poslato:
03.07.2009. 15:45:42 »
ne na metabox-u ll
Sačuvana
Why drink and drive when you can smoke and fly?
Štampaj
Stranice: [
1
]
« prethodna tema
sledeća tema »
SMF 2.0.15
|
SMF © 2011
,
Simple Machines
VLADIX
forum © 2007 - 2011. |
WAP
| Tema: Bloc