Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

25.06.2026. 07:39:20
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: EDG Nemesis 4.2  (Pročitano 2589 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže jaws

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 71
  • Like: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • sat fan

EDG Nemesis 4.2
« poslato: 17.10.2008. 11:08:39 »
Evo ko voli isprobavati nove image , jedan image za DM 500, 500s. Radi se o EDG Nemesis 4.2. Ja ga imam već 10-tak dana u dreamu i mogu reći da je dosta stabilan , po meni stabilniji od Gemini , jedina mana ovog imagea je možda nešto sporija brzina otvaranja kanala. Testirajte pa vidite
Pozz