VLADIX SAT forum
Satelitski recieveri => Dreambox => Problemi i pomoć => Temu započeo: gostic67 27.10.2011. 08:20:19
-
moze li se odblokirati dm gori zelena lanpa a na tv nista nema nemoze se ugasiti samo samo kada ga iskljucim iz struje pa ukljucim opet isto.
-
ubaci preko kabla novi image
-
Spoji DM sa 232 kablom na PC , i sa Dreamup- om probaj da ubaciš novi image , trebalo bi da ti proradi opet !! I eventualno ako ti ne uspijeva odmah , isprobaj više verzije Dreamup-a !! Ali uglavnom bi trebao da ti proradi !! Sretno
-
a što sam ja reko :rlol:
-
E , kolega Dajac , detalji su nekad vrlo važni , znamo to , jeli tako ?? Svismo nekad bili početnici !!! :occasion14: