VLADIX SAT forum

Informacione tehnologije => Kompjuteri - generalno => Hardware => Temu započeo: Maverick 07.04.2011. 20:57:25

Naslov: Osvaja? se vra?a!!!
Poruka od: Maverick 07.04.2011. 20:57:25
Ajmo generacijo  :occasion14: i prisjetit se starih vremena... ( odnosi se na one 30+ )

Commodore 64 (http://www.24sata.hr/tehnologija/povratak-kralja-najpopularnije-racunalo-80-ih-opet-u-prodaji-216448)
Naslov: Odg: Osvaja? se vra?a!!!
Poruka od: scoobydoo 07.04.2011. 21:35:02

Jel ovo neka sprdačina ili se stvarno novi komodorac prodaje???