VLADIX SAT forum

Satelitski recieveri => Dreambox => Problemi i pomoć => Temu započeo: hasanze 05.02.2011. 15:46:16

Naslov: CCcam problem
Poruka od: hasanze 05.02.2011. 15:46:16
Prije svega zelio bih da mi oprostite ako sam pogresio sa temom.u zadnjh mjesec dana desava mi se malo malo cc cam mi zablokira te ga moram resetovati da bi gledao programe sa cama.mislio sam da je do imagea promijenio promijenio i cc cam mislio sam da je to u pitanju ali se sve nastavilo i dalje.Bio bih zahvalan ako bi mi neko mogapo pomoci kao i do sada . napominjem da sam i ruter resetovao ali sve isto. :respect:
Naslov: Odg: CCcam problem
Poruka od: hasanze 05.02.2011. 15:46:51
Prije svega zelio bih da mi oprostite ako sam pogresio sa temom.u zadnjh mjesec dana desava mi se malo malo cc cam mi zablokira te ga moram resetovati da bi gledao programe sa cama.mislio sam da je do imagea promijenio promijenio i cc cam mislio sam da je to u pitanju ali se sve nastavilo i dalje.Bio bih zahvalan ako bi mi neko mogapo pomoci kao i do sada . napominjem da sam i ruter resetovao ali sve isto. :respect:
dream je 800hd
Naslov: Odg: CCcam problem
Poruka od: Bobo 05.02.2011. 16:20:10
koja verzija cccam, koliko kartica imaš još malo infa ako može
Naslov: Odg: CCcam problem
Poruka od: scoobydoo 05.02.2011. 16:55:48
Mislim da je samo u pitanju preopterećenost emulatora sa previše nepotrebnih kartica.
Naslov: Odg: CCcam problem
Poruka od: hasanze 06.02.2011. 11:23:42
hvala najljepsa na odgovoru imam 5 lokalnih kartica ako je potrebno ja cu ih blokirati.mislim da si u pravu sto se tice toga dok sam ubacio tih 5 n linija poceli su problemi
Naslov: Odg: CCcam problem
Poruka od: hasanze 06.02.2011. 11:25:57
hvala najljepsa na odgovoru imam 5 lokalnih kartica ako je potrebno ja cu ih blokirati.mislim da si u pravu sto se tice toga dok sam ubacio tih 5 n linija poceli su problemi
izvinjavam se ali da jos dodam probao samvice camova 2.011.2.14....21.1ma sve skoro.pa samonda i image mijenjao.ludilo