VLADIX SAT forum
Satelitski recieveri => Dreambox => Problemi i pomoć => Temu započeo: hasanze 05.02.2011. 15:46:16
-
Prije svega zelio bih da mi oprostite ako sam pogresio sa temom.u zadnjh mjesec dana desava mi se malo malo cc cam mi zablokira te ga moram resetovati da bi gledao programe sa cama.mislio sam da je do imagea promijenio promijenio i cc cam mislio sam da je to u pitanju ali se sve nastavilo i dalje.Bio bih zahvalan ako bi mi neko mogapo pomoci kao i do sada . napominjem da sam i ruter resetovao ali sve isto. :respect:
-
Prije svega zelio bih da mi oprostite ako sam pogresio sa temom.u zadnjh mjesec dana desava mi se malo malo cc cam mi zablokira te ga moram resetovati da bi gledao programe sa cama.mislio sam da je do imagea promijenio promijenio i cc cam mislio sam da je to u pitanju ali se sve nastavilo i dalje.Bio bih zahvalan ako bi mi neko mogapo pomoci kao i do sada . napominjem da sam i ruter resetovao ali sve isto. :respect:
dream je 800hd
-
koja verzija cccam, koliko kartica imaš još malo infa ako može
-
Mislim da je samo u pitanju preopterećenost emulatora sa previše nepotrebnih kartica.
-
hvala najljepsa na odgovoru imam 5 lokalnih kartica ako je potrebno ja cu ih blokirati.mislim da si u pravu sto se tice toga dok sam ubacio tih 5 n linija poceli su problemi
-
hvala najljepsa na odgovoru imam 5 lokalnih kartica ako je potrebno ja cu ih blokirati.mislim da si u pravu sto se tice toga dok sam ubacio tih 5 n linija poceli su problemi
izvinjavam se ali da jos dodam probao samvice camova 2.011.2.14....21.1ma sve skoro.pa samonda i image mijenjao.ludilo