VLADIX SAT forum

I sve što život nosi => Zabava => Temu započeo: Ak@i 17.09.2010. 09:41:15

Naslov: Zmija i žaba ****** New version :)
Poruka od: Ak@i 17.09.2010. 09:41:15
Evo malo i Bosanske  obrade ove pesmice  :rlol: :rlol: :rlol:  http://www.youtube.com/watch?v=Rj8GS2bjhd4
Naslov: Odg: Zmija i žaba ****** New version :)
Poruka od: CELJEVO 1 01.04.2011. 14:20:50
gledao sam već jesam se nasmijao a kada ga traži vilama!! hahah  :P :P :P :P bleh.gif bleh.gif bleh.gif bleh.gif bleh.gif bleh.gif bleh.gif