VLADIX SAT forum

I sve što život nosi => Zabava => Zanimljivosti => Temu započeo: vatrogasac 09.01.2010. 23:19:09

Naslov: rijeke bosna i sava kod samca
Poruka od: vatrogasac 09.01.2010. 23:19:09
izlile  su se iz svog korita  ali zasad nema vece opasnosti
Naslov: Odg: rijeke bosna i sava kod samca
Poruka od: scoobydoo 10.01.2010. 13:35:16
Sreća je što naš dio posavine ima jako visoku obalu rijeke tako da i kad izlije vodu iz korita, nema neke veće opasnosti za kuće.
Barem je tako kod mene........
Naslov: Odg: rijeke bosna i sava kod samca
Poruka od: VLADIX 10.01.2010. 16:37:56
(http://bilecainfo.com/site/images/stories/poplava/slika4.jpg)
(http://bilecainfo.com/site/images/stories/poplava/slika7.jpg)

(http://bilecainfo.com/site/images/stories/poplava/slika2.jpg)

Evo i kod mene, nije u pitanju rijeka :)
Naslov: Odg: rijeke bosna i sava kod samca
Poruka od: vatrogasac 12.01.2010. 18:41:34
nesto ljepse
Naslov: Odg: rijeke bosna i sava kod samca
Poruka od: vatrogasac 15.01.2010. 21:12:38
nesto  ljepse (http://)