VLADIX SAT forum
I sve što život nosi => Zabava => Zanimljivosti => Temu započeo: vatrogasac 09.01.2010. 23:19:09
-
izlile su se iz svog korita ali zasad nema vece opasnosti
-
Sreća je što naš dio posavine ima jako visoku obalu rijeke tako da i kad izlije vodu iz korita, nema neke veće opasnosti za kuće.
Barem je tako kod mene........
-
(http://bilecainfo.com/site/images/stories/poplava/slika4.jpg)
(http://bilecainfo.com/site/images/stories/poplava/slika7.jpg)
(http://bilecainfo.com/site/images/stories/poplava/slika2.jpg)
Evo i kod mene, nije u pitanju rijeka :)
-
nesto ljepse
-
nesto ljepse (http://)