VLADIX SAT forum

Satelitski recieveri => Metabox => Problemi => Temu započeo: markof72 08.11.2009. 12:32:21

Naslov: Metabox ll problem sa kljucevima
Poruka od: markof72 08.11.2009. 12:32:21
Nakon sto rucno upisem kljuceve mogu gledati programe na Digi tv samo par sekundi i opet mi se zakljucaju. Ugasim i ponovo upalim receiver pa ponovo mogu gledati par sekundi i ponovo se zakljucaju....
Imam u njemu:
Metadream 1.9.27 By dreamer1983_2009-11-04
I skinutu i prepravljenu Vladixovu listu
Gledam samo digi tv

Ako ima koji bolji SW za to molio bi da me se uputi jer sa Metaboxom nisam radio nista vec preko godinu dana pa nisam u toku
Hvala
Naslov: Odg: Metabox ll problem sa kljucevima
Poruka od: trucker 08.11.2009. 12:45:24
ja u zadnje vrijeme ne gledam ništa,ali dok sam gledao,ubacio sam soft samo od lunatika2x i nikad nije bilo problema.samo jedanput sam probao neki drugi i nastupili problemi,blokiranje itd.dakle,ja mislim da je  do sw-a
Naslov: Odg: Metabox ll problem sa kljucevima
Poruka od: markof72 08.11.2009. 12:48:23
OK Trucker, Hvala na odgovoru..
Pokusat cu pronaci taj soft..
Da li na kojem SW rade titlovi na digi tv?
Naslov: Odg: Metabox ll problem sa kljucevima
Poruka od: Ak@i 08.11.2009. 12:48:36
Potpuno se slazem sa kolegom truckerom,ubaci ti u metabox sw od lunatik2x-a i neces imati vise tih problema!
A i nemorass puno traziti jer na sajtu imas postavljene nove kljuceve,koje redovno po neko ubacuje,tacnije cim se pojavi sta novije odmah neko od kolega postuje! Evo ovde imas novi sw http://vladix.net/forum/index.php/topic,4040.60.html
Naslov: Odg: Metabox ll problem sa kljucevima
Poruka od: markof72 08.11.2009. 14:26:56
Hvala vam
Evo ubacio i radi savrseno
Sad samo jos da sredim listu za digi tv i mali je ko nov
 :respect: