VLADIX SAT forum
Satelitski recieveri => Metabox => Problemi => Temu započeo: guns n roses 21.04.2009. 21:56:53
-
da ne povjerujete jer ovo spada u x-files,thor samo na dvije frek.ima signal i to u sistemu kod.conax a sve druge frek.upisane uredno ali nema,pa nema signala,dok eutelsat,hotbird i astra uredni signali,pa jel ima ko kakvu ideju
-
Motor ili fiksna antena? ???
-
fixna antena i 4 lnb-a
-
To ti je samo 1 do 2 dana jahanja po anteni dok je ne uštelaš.......
100% je samo malo pomjerena. (vjetar)
Ja sam je uspio uštelat tako što sam nosač od thor-ovog lnba smotao na prema gore za nekih 5cm i tek tad sam dobio odličan signal na svim kanalima.
-
ili mu je lnb postavka poremećena ili mu je switch otišo ili su se jednostavno žice odštekale...