VLADIX SAT forum
Satelitski recieveri => Dreambox => DREAMBOX software => Temu započeo: Maverick 11.02.2009. 19:39:24
-
Evo za scoobya i sve ostale koji koriste nemesis
-
dakle ubacio si u var/etc i kad ideš na nemesis server ne vidiš taj url ili ga vidiš a nemožeš na njega?
-
Ma vidi se sve,imaju svi emulatori ali nema m-boxa za download :o