VLADIX SAT forum
I sve što život nosi => Zabava => Zanimljivosti => Temu započeo: vatrogasac 12.01.2009. 16:48:26
-
veoma rijetko se desava da zamrzne rijeka bosna ,a sada je ostalo samo par desetina metara da nije smrzlo do rij
eke save.(http://)
-
Vatrogasac spašava koalu preživelu nakon požara u Australiji(http://)
-
Eh, a di ću ja sad da pecam ribe kad odem u Modriču??? ;D
-
ma nista se nebrini, bice riba i u bosni i pored bosne , pa koje budu bolje trzale .poz. ;)(http://:D[img])[/img]
-
(http://i14.servimg.com/u/f14/12/64/23/80/fotogr10.jpg)
(http://i14.servimg.com/u/f14/12/64/23/80/fotogr11.jpg)
evo ovako je krbavsko polje danas još zaleđeno na ugodnih 10 c
-
bosna na uscu 28.2.09(http://)
-
(http://)(http://[b]zalazak sunca na rijeci bosni [/b])
-
Ovdje dobro ide riba na dubinsko...... ;)
-
(http://)
-
rijeka sava izvan svog korita pa ovaj koristi plicak za babusku i bjelicu [ ja mislio sccoby al nije ;D]
-
(http://) usce
-
rijeka sava izvan svog korita pa ovaj koristi plicak za babusku i bjelicu [ ja mislio sccoby al nije ;D]
Ma kakvi,nisam ja kolega vatrogasac........ :)
To je sigurno netko u krivolovu,al nisam ja.........
Ja sam bio malo niže ;)
-
(http://)zaprasivanje komaraca na rijeci savi ,koji su se namnozili u velikom broju
i postali opasnost za ovo podrucje .Planira se u petom mjesecu avionsko zaprasivanje,sto je daleko bolje ,jer podrucja uz obalu bosne i save su plodno tlo za komarce.(http://[img][img])[/img][/img]
-
Odlična vijest vatrogasac.
Te hebene nemani treba sve pobit.
A u ovom našem dijelu posavine ih ima najviše.Nemoguće je navečer sjediti u miru a da se u jednoj minuti barem stotinjak puta ne ošamariš braneći se od tih krvopija.
Ja osobno imam neku ludu sreću da na mene komarci slabo idu dok na ženu lete ko ludi.
Eh,kad se dvije krvopije sastanu...... :D
-
Odlična vijest vatrogasac.
Te hebene nemani treba sve pobit.
A u ovom našem dijelu posavine ih ima najviše.Nemoguće je navečer sjediti u miru a da se u jednoj minuti barem stotinjak puta ne ošamariš braneći se od tih krvopija.
Ja osobno imam neku ludu sreću da na mene komarci slabo idu dok na ženu lete ko ludi.
Eh,kad se dvije krvopije sastanu...... :D
Nisi onda još bio u Vukovaru... Kontrola tlaka u 4 gume na pumpi ( cca 4 minute ) rezultirala je sa 26 uboda po rukama i 5-6 po faci, katastrofa....
-
Odlična vijest vatrogasac.
Te hebene nemani treba sve pobit.
A u ovom našem dijelu posavine ih ima najviše.Nemoguće je navečer sjediti u miru a da se u jednoj minuti barem stotinjak puta ne ošamariš braneći se od tih krvopija.
Ja osobno imam neku ludu sreću da na mene komarci slabo idu dok na ženu lete ko ludi.
Eh,kad se dvije krvopije sastanu...... :D
Nisi onda još bio u Vukovaru... Kontrola tlaka u 4 gume na pumpi ( cca 4 minute ) rezultirala je sa 26 uboda po rukama i 5-6 po faci, katastrofa....
baš 26 :D
-
Brojo jerbo sam izgledo ko da sam s bojnog polja uteko ;D ;D ;D
-
U Vukovaru bio u petak,točnije u samostanu na Bonofestu i nisam baš naletio niti na jednog komarca.
Očito su naši komarci u posavini nekakvi mutanti :D
Da sam znao da si i ti iz Vukovara,navratio bi na hladno pivo :)
-
Ja u životu nisam vidio i doživio ovoliko komančerosa, nama odraslima još kako tako, ali za djecu je katastrofa.
-
Vidim ja da ako ikako budem dolazio gore na jedno kvasenje plovka ili tako nesto slicno moram poneti i dvocevku za odbranu od te silne avijacije sa busilicama! ;) :)
-
Vidim ja da ako ikako budem dolazio gore na jedno kvasenje plovka ili tako nesto slicno moram poneti i dvocevku za odbranu od te silne avijacije sa busilicama! ;) :)
:D :D :D :D :D
e dobro si me nasmijao
-
Ak@ai, nisu rode nego komarci ;D ;D ;D iako nekad nisam baš siguran da nisu ;D ;D ;D
-
Ak@ai, nisu rode nego komarci ;D ;D ;D iako nekad nisam baš siguran da nisu ;D ;D ;D
Pa sa obzirom kakve ste sve informacije izneli o problemu i broju ujeda,ne da sam pomislio da su rode,nego sam se cak zapitao da nisu slucajno krokodili sa krilima! :D :D
-
Evo kako nas u posavini štite od komaraca,mada ruku na srce u mom kraju ispod Trebave i nema ih mnogo a trebalo bi uskoro da bude i avionsko prskanje,tako bar kažu ovi što su na funkcijama
-
kod nas su prskali i s prdavcima i sa avionima i ništa ne pomaže, maloprije dođoš iz šetnje sa djetetom, morali smo skratit planirano jerbo nemoš živit od gamadi s bušilicama >:(
-
Ja onda imam puno sreće :)
mada tamo gdje radim ubiše e tamo je džaba prskanje barem zasad
-
Lepo sam ja vama rekao,trkom u prodavnicu,dobru dvocevku,municiju sa sitnom sacmoom i u odbranu od tih letelica! ;D ;D
-
Evo kako nas u posavini štite od komaraca,mada ruku na srce u mom kraju ispod Trebave i nema ih mnogo a trebalo bi uskoro da bude i avionsko prskanje,tako bar kažu ovi što su na funkcijama
Vidi vidi,ima ovde još mojih zemljaka ;)
-
Naravno da ima 8)
evo jedan veliki pozdrav iz MD
-
Naravno da ima 8)
evo jedan veliki pozdrav iz MD
Pozdrav i tebi iz MD ;)
Koja slučajnost.......................... :)
-
E stvarno je slučajnost čovječe sad si me zateko scooby aaaaaaaaa moraćemo se nać negdje na piću!!!!!!!!!!
-
Nema frke cale..... ;)
-
a gdje sam ja tu - >:( ;D ;D
-
a gdje sam ja tu - >:( ;D ;D
Ma ne brini vatrogasac,nećemo te zaboravit......... ;)
Ipak si nam ti malo dalje od naše MD ;D ;D ;D
-
jos koja slika sa rijeke save(http://[img][img][img][img])[/img][/img][/img][/img]