VLADIX SAT forum

I sve što život nosi => Zabava => Zanimljivosti => Temu započeo: vatrogasac 12.01.2009. 16:48:26

Naslov: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: vatrogasac 12.01.2009. 16:48:26
veoma rijetko se desava da zamrzne rijeka bosna ,a sada je ostalo samo par desetina metara da nije smrzlo do rij
eke save.(http://)
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: vatrogasac 11.02.2009. 23:41:08
Vatrogasac spašava koalu preživelu nakon požara u Australiji(http://)
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: scoobydoo 12.02.2009. 19:38:33
Eh, a di ću ja sad da pecam ribe kad odem u Modriču??? ;D
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: vatrogasac 12.02.2009. 21:41:17
ma nista se nebrini, bice riba i u bosni i pored bosne , pa koje budu bolje trzale .poz. ;)(http://:D[img])[/img]
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: guns n roses 04.03.2009. 13:06:34
(http://i14.servimg.com/u/f14/12/64/23/80/fotogr10.jpg)
(http://i14.servimg.com/u/f14/12/64/23/80/fotogr11.jpg)
evo ovako je krbavsko polje danas još zaleđeno na ugodnih 10 c
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: vatrogasac 07.03.2009. 15:28:42
bosna na uscu 28.2.09(http://)
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: vatrogasac 22.03.2009. 18:44:38
(http://)(http://[b]zalazak sunca na rijeci bosni [/b])
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: scoobydoo 22.03.2009. 18:52:41
Ovdje dobro ide riba na dubinsko...... ;)
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: vatrogasac 18.04.2009. 17:40:04
(http://)
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: vatrogasac 18.04.2009. 17:45:18
rijeka  sava izvan svog korita  pa  ovaj koristi  plicak  za babusku i bjelicu [ ja  mislio  sccoby  al  nije ;D]
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: vatrogasac 18.04.2009. 17:52:05
(http://)  usce
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: scoobydoo 20.04.2009. 22:34:34
rijeka  sava izvan svog korita  pa  ovaj koristi  plicak  za babusku i bjelicu [ ja  mislio  sccoby  al  nije ;D]
Ma kakvi,nisam ja kolega vatrogasac........ :)
To je sigurno netko u krivolovu,al nisam ja.........
Ja sam bio malo niže ;)
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: vatrogasac 10.05.2009. 07:25:15
(http://)zaprasivanje  komaraca na  rijeci savi ,koji su se  namnozili u velikom  broju
i postali opasnost za ovo podrucje .Planira se u petom  mjesecu  avionsko  zaprasivanje,sto je  daleko  bolje ,jer  podrucja uz  obalu  bosne i save su plodno tlo za komarce.(http://[img][img])[/img][/img]
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: scoobydoo 10.05.2009. 08:33:53
Odlična vijest vatrogasac.
Te hebene nemani treba sve pobit.
A u ovom našem dijelu posavine ih ima najviše.Nemoguće je navečer sjediti u miru a da se u jednoj minuti barem stotinjak puta ne ošamariš braneći se od tih krvopija.
Ja osobno imam neku ludu sreću da na mene komarci slabo idu dok na ženu lete ko ludi.
Eh,kad se dvije krvopije sastanu......  :D


Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: Maverick 10.05.2009. 20:17:43
Odlična vijest vatrogasac.
Te hebene nemani treba sve pobit.
A u ovom našem dijelu posavine ih ima najviše.Nemoguće je navečer sjediti u miru a da se u jednoj minuti barem stotinjak puta ne ošamariš braneći se od tih krvopija.
Ja osobno imam neku ludu sreću da na mene komarci slabo idu dok na ženu lete ko ludi.
Eh,kad se dvije krvopije sastanu......  :D




Nisi onda još bio u Vukovaru... Kontrola tlaka u 4 gume na pumpi ( cca 4 minute ) rezultirala je sa 26 uboda po rukama i 5-6 po faci, katastrofa....
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: VLADIX 10.05.2009. 20:59:02
Odlična vijest vatrogasac.
Te hebene nemani treba sve pobit.
A u ovom našem dijelu posavine ih ima najviše.Nemoguće je navečer sjediti u miru a da se u jednoj minuti barem stotinjak puta ne ošamariš braneći se od tih krvopija.
Ja osobno imam neku ludu sreću da na mene komarci slabo idu dok na ženu lete ko ludi.
Eh,kad se dvije krvopije sastanu......  :D




Nisi onda još bio u Vukovaru... Kontrola tlaka u 4 gume na pumpi ( cca 4 minute ) rezultirala je sa 26 uboda po rukama i 5-6 po faci, katastrofa....
baš 26 :D
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: Maverick 10.05.2009. 21:27:22
Brojo jerbo sam izgledo ko da sam s bojnog polja uteko ;D ;D ;D
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: scoobydoo 10.05.2009. 22:53:44
U Vukovaru bio u petak,točnije u samostanu na Bonofestu i nisam baš naletio niti na jednog komarca.
Očito su naši komarci u posavini nekakvi mutanti  :D
Da sam znao da si i ti iz Vukovara,navratio bi na hladno pivo  :)
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: Maverick 10.05.2009. 23:49:06
Ja u životu nisam vidio i doživio ovoliko komančerosa, nama odraslima još kako tako, ali za djecu je katastrofa.
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: Ak@i 11.05.2009. 00:04:35
Vidim ja da ako ikako budem dolazio gore na jedno kvasenje plovka ili tako nesto slicno moram poneti i dvocevku za odbranu od te silne avijacije sa busilicama! ;) :)
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: scoobydoo 11.05.2009. 00:16:48
Vidim ja da ako ikako budem dolazio gore na jedno kvasenje plovka ili tako nesto slicno moram poneti i dvocevku za odbranu od te silne avijacije sa busilicama! ;) :)
:D :D :D :D :D
e dobro si me nasmijao
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: Maverick 11.05.2009. 00:29:47
Ak@ai, nisu rode nego komarci ;D ;D ;D iako nekad nisam baš siguran da nisu ;D ;D ;D
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: Ak@i 11.05.2009. 06:09:19
Ak@ai, nisu rode nego komarci ;D ;D ;D iako nekad nisam baš siguran da nisu ;D ;D ;D
Pa sa obzirom kakve ste sve informacije izneli o problemu i broju ujeda,ne da sam pomislio da su rode,nego sam se cak zapitao da nisu slucajno krokodili sa krilima! :D :D
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: cale 25.05.2009. 20:28:54
  Evo kako nas u posavini štite od komaraca,mada ruku na srce u mom kraju ispod Trebave i nema ih mnogo a trebalo bi uskoro da bude i avionsko prskanje,tako bar kažu ovi što su na funkcijama
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: Maverick 25.05.2009. 20:51:16
kod nas su prskali i s prdavcima i sa avionima i ništa ne pomaže, maloprije dođoš iz šetnje sa djetetom, morali smo skratit planirano jerbo nemoš živit od gamadi s bušilicama >:(
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: cale 25.05.2009. 21:16:22
 Ja onda imam puno sreće :)
 mada tamo gdje radim ubiše e tamo je džaba prskanje barem zasad
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: Ak@i 25.05.2009. 21:19:12
Lepo sam ja vama rekao,trkom u prodavnicu,dobru dvocevku,municiju sa sitnom sacmoom i u odbranu od tih letelica! ;D ;D
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: scoobydoo 25.05.2009. 22:27:00
  Evo kako nas u posavini štite od komaraca,mada ruku na srce u mom kraju ispod Trebave i nema ih mnogo a trebalo bi uskoro da bude i avionsko prskanje,tako bar kažu ovi što su na funkcijama
Vidi vidi,ima ovde još mojih zemljaka   ;)
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: cale 25.05.2009. 23:09:39
 Naravno da ima 8)
 evo jedan veliki pozdrav iz MD
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: scoobydoo 25.05.2009. 23:20:11
Naravno da ima 8)
 evo jedan veliki pozdrav iz MD
Pozdrav i tebi iz MD  ;)
Koja slučajnost..........................  :)
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: cale 25.05.2009. 23:33:36
 E stvarno je slučajnost čovječe sad si me zateko scooby aaaaaaaaa moraćemo se nać negdje na piću!!!!!!!!!!
 
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: scoobydoo 25.05.2009. 23:56:27
Nema frke cale.....  ;)
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: vatrogasac 28.05.2009. 08:52:17
a gdje sam ja tu - >:( ;D ;D
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: scoobydoo 28.05.2009. 17:53:44
a gdje sam ja tu - >:( ;D ;D
Ma ne brini vatrogasac,nećemo te zaboravit.........  ;)
Ipak si nam ti malo dalje od naše MD  ;D ;D ;D
Naslov: Odg: zamrzla rijeka bosna ,koja se uljeva u rijeku savu kod bos. samca
Poruka od: vatrogasac 10.06.2009. 23:52:15
jos koja slika sa rijeke save(http://[img][img][img][img])[/img][/img][/img][/img]