VLADIX SAT forum

I sve što život nosi => Zabava => Zanimljivosti => Temu započeo: Maverick 10.01.2009. 21:20:34

Naslov: I vlakove ubijaju,zar ne?
Poruka od: Maverick 10.01.2009. 21:20:34
Stare vlakove iz podzemne željeznice u New Yorku bacaju ni manje ni više nego u Atlantski ocean
Tvrde da se na ovaj način stvaraju umjetni grebeni koji se nastanjuju novim životinjskim i biljnim vrstama te da će ovi grebeni biti prave oaze za ribare i ronioce.

Već je više od 700 starih vlakova bačeno u more ispred obala savezne države Delaware. Sve je započelo još 2001. godine. Iz vlakova se prije bacanja u vodu uklone svi dijelovi koji se još mogu iskoristiti.

tportal