VLADIX SAT forum

Satelitski recieveri => Dreambox => DREAMBOX software => Temu započeo: berisa 10.01.2009. 13:28:51

Naslov: image
Poruka od: berisa 10.01.2009. 13:28:51
pozdrav svima mozeli mi neko da kaze koje sve imange od nabilo moze se koristi na dreambox 500s kopija?
Naslov: Odg: imange
Poruka od: Bobo 10.01.2009. 14:22:15
Ja koristim darkstar2
Naslov: Odg: image
Poruka od: VLADIX 10.01.2009. 14:33:44
greška, nije imange nego image, bez n
Naslov: Odg: image
Poruka od: Maverick 10.01.2009. 16:19:31
pozdrav svima mozeli mi neko da kaze koje sve imange od nabilo moze se koristi na dreambox 500s kopija?

Možeš koristiti Nabilo v08 i Nabilo Darkstar2, ali obavezno za dm500.
Naslov: Odg: image
Poruka od: VLADIX 10.01.2009. 16:30:27
pozdrav svima mozeli mi neko da kaze koje sve imange od nabilo moze se koristi na dreambox 500s kopija?

Možeš koristiti Nabilo v08 i Nabilo Darkstar2, ali obavezno za dm500.

ponovo zaboravljaš EVOLUTION 2.0  ::), darkstar sucks!
Naslov: Odg: image
Poruka od: Maverick 10.01.2009. 17:35:05
Ne zaboravljam, nego je čovjek pitao za Nabilo, pa mu ja i odgovorio za nabilo, slažem se da je evolution bolji image od nabila. ;D
Naslov: Odg: image
Poruka od: berisa 10.01.2009. 19:59:59
drugari ja znam za ove DarkStar II - DM500 i 0.8maxvar ali za EVOLUTION 2.0 neznam  kakave je ova sada ?
Naslov: Odg: image
Poruka od: Maverick 10.01.2009. 20:59:37
Evo pogledaj ovdje

http://www.vladix.net/forum/index.php/topic,4143.0.html

 :)