VLADIX SAT forum
Satelitski recieveri => Dreambox => DREAMBOX software => Temu započeo: berisa 10.01.2009. 13:28:51
-
pozdrav svima mozeli mi neko da kaze koje sve imange od nabilo moze se koristi na dreambox 500s kopija?
-
Ja koristim darkstar2
-
greška, nije imange nego image, bez n
-
pozdrav svima mozeli mi neko da kaze koje sve imange od nabilo moze se koristi na dreambox 500s kopija?
Možeš koristiti Nabilo v08 i Nabilo Darkstar2, ali obavezno za dm500.
-
pozdrav svima mozeli mi neko da kaze koje sve imange od nabilo moze se koristi na dreambox 500s kopija?
Možeš koristiti Nabilo v08 i Nabilo Darkstar2, ali obavezno za dm500.
ponovo zaboravljaš EVOLUTION 2.0 ::), darkstar sucks!
-
Ne zaboravljam, nego je čovjek pitao za Nabilo, pa mu ja i odgovorio za nabilo, slažem se da je evolution bolji image od nabila. ;D
-
drugari ja znam za ove DarkStar II - DM500 i 0.8maxvar ali za EVOLUTION 2.0 neznam kakave je ova sada ?
-
Evo pogledaj ovdje
http://www.vladix.net/forum/index.php/topic,4143.0.html
:)