VLADIX SAT forum

I sve što život nosi => Svijet automobila => Temu započeo: trucker 01.12.2008. 20:54:15

Naslov: Parada tuninga u Essenu
Poruka od: trucker 01.12.2008. 20:54:15
(http://www.autoklub.hr/Modules/Galleries/GalleryImageThumbnail.aspx?width=720&height=560&url=http://www.autoklub.hr%2fWebResources%2fGalleries%2fessenmotorsh%2ftune-it-safe-2009-vw-scirocco-polizei_2.jpg)

Želite li Porsche GT sa 900 KS, Audi R8 od karbona ili samo predimenzionirane spojlere za vaš Scirocco ili Insigniju, salon tuninga u Essenu zadovoljit će sve vaše potrebe

Najveći salon tuninga na svijetu otvorio je 29.11.2008.svoja vrata posjetiteljima u njemačkom Essenu. Izložba njemačkog neukusa i automobilskog pretjerivanja pokazala se ove godine, unatoč krizi, u punom svjetlu. Kako i ne bi kada je tuning, odmah nakon prodaje novih automobila, najprofitabilnija grana autoindustrije u Njemačkoj. Na salonu se mogu vidjeti izlošci koji sežu od malog smarta pa sve do supersportskih čudovišta sa 900 i više konja. Koliko je tuning uzeo maha najbolje svjedoči tunirani Volkswagen Scirocco kojeg je izložila njemačka policija(?!).Oni, naime, svake godine predstave jedan tunirani automobil kojim promiču sigurne i atestirane prerade.
Evo nekoliko slika u prilogu...