VLADIX SAT forum

I sve što život nosi => Zabava => Zanimljivosti => Temu započeo: Exxxyyy 25.11.2008. 15:48:36

Naslov: Dje?ak u bolnici zbog ovisnosti o PlayStationu
Poruka od: Exxxyyy 25.11.2008. 15:48:36
Dječak u bolnici zbog ovisnosti o PlayStationu

Italijanski doktori bili su šokirani nakon što su 13-godišnjem dječaku dijagnosticirali ovisnost o PlayStationu.Trinaestogodišnji Lorenzo Amato iz italijanskog grada Lecce završio je u hitnoj pomoći nakon što ga je otac pronašao u nepomičnom stanju na podu njegove sobe.

(http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/081121042.jpg)

Ljekari su ispočetka mislili da se radi o moždanom udaru ili nekom mentalnom poremećaju jer dječak je izgubio moć govora i nije mogao pomjerati udove, ali onda je otac rekao da je dječak satima igrao PlayStation i da nije napuštao sobu.

"Dječak se nije mogao odvojiti od novog PlayStationa, i na neki neki način je izgubio svijest o ljudima i drugim predmetima oko sebe. Jednostavno se isključio iz stvarnosti", objašnjavaju liječnici čudni napad.

Nakon što se probudio iz nesvjesnog stanja dječak je bio uplašen i tražio je od roditelja da bace PlayStation, pišu italijanski mediji.