VLADIX SAT forum

I sve što život nosi => Zabava => Zanimljivosti => Temu započeo: Exxxyyy 19.11.2008. 21:17:11

Naslov: Predstavljen robot za otvaranje i to?enje piva
Poruka od: Exxxyyy 19.11.2008. 21:17:11
Predstavljen robot za otvaranje i točenje piva

Poznatiji kao Mr. Asahi, robot za pivo mogao bi uskoro postati ozbiljna hmeljna konkurencija više ili manje dragim barmenima. Asahi nam se smiješi i toči savršenom preciznošću i brzinom, te slobodan od svake pomisli da bi se uskoro mogao umoriti. Ingenioznom kombinacijom robotike i animatorike storen je robot za točenje piva.

(http://www.ekapija.com/dokumenti/asahi_robot_za_pivo.jpg)

Proizveden trijeznim naporom osmoro inženjera za rekordnih 200 sati Asahi je očigledno i biće s vrlo jednostavnim životnim funkcijama.

Asahijevi dijelovi napravljeni su u specijalizovanim laboratorijama širom svijeta. Asahi ekspresno otvara boce, bez grešaka barata ručicom za točenje i ne skida svoj ugrađeni osmijeh s lica. Definitivno nešto sa čime se ne mogu mjeriti ni najmanji primjeri barmena.