VLADIX SAT forum
I sve što život nosi => Svijet automobila => Auto-moto sport => Temu započeo: Maverick 18.10.2008. 20:57:40
-
1. L. Hamilton McLaren-Mercedes 1:36:303
2. K. Raikkonen Ferrari 1:36:645
3. F. Massa Ferrari 1:36:889
4. F. Alonso Renault 1:36:927
5. H. Kovalainen McLaren-Mercedes 1:36:930
6. M. Webber Red Bull-Renault 1:37:083
7. N. Heidfeld BMW Sauber 1:37:201
8. S. Vettel STR-Ferrari 1:37:685
9. J. Trulli Toyota 1:37:934
10. S. Bourdais STR-Ferrari 1:38:885
11. N. Piquet Renault 1:35:722
12. R. Kubica BMW Sauber 1:35:814
13. T. Glock Toyota 1:35:937
14. R. Barrichello Honda 1:36:079
15. N. Rosberg Williams-Toyota 1:36:210
16. D. Coulthard Red Bull-Renault 1:36:731
17. K. Nakajima Williams-Toyota 1:36:863
18. J. Button Honda 1:37:053
19. A. Sutil Force India-Ferrari 1:37:730
20. G. Fisichella Force India-Ferrari 1:37:739
-
Očekujem od Kimija sutra pobjedu!!!
Pozdrav, Bega.
-
I ja isto al izgleda slaba korist od naših očekivanja :(
-
hehe
-
Pa dobro ima još Brazil 2.Novembra, Hamilton sigurno, ;)mada Masa je samo 5 bodova iza... ali teško izvodljivo, ima jedno "VELIKO ALI". Ostaje da vidimo.
Ako ništa, barem Ferrari će biti Prvi u "KONSTRUKTORIMA".
Pozdrav, Bega.
-
a otkad je shumi otisao nema onoga zara u F1, ili sam ja ostario :D
-
ne znam mnogo ga je ljudi mrzilo,ne znam s kojim pravom ali on što je napravio u svijetu f1 nitko neće napraviti jer imati više pobjeda i startnih pozicija od legendi f1-njih dvojice-Ayrton Senne i Alain Prosta,ja sam ga volio i žao mi je da bar još jednu dvije sezone nije vozio sad mi je kimica najbolji mada ima i dosta dobrih drugih vozača-nek pobjedi najbolji i ovaj put najsretniji
-
Od kad gledam Formulu 1 navijam za Ferrari. Najbolji tim mi je bio M.Sumaher i R.Baricelo, posle Sumaher u Penziju, a Baricelo u Hondu...Za Sumija su ljudi govorili i da su mu namjestali dosta trka, naravno da je odličan vozac.
Ima sada dobrih vozaca, Kimi, Massa, Hamilton, Hajtfeld, Kubica, itd.
Pozdrav, Bega.