VLADIX SAT forum

Satelitski recieveri => Dreambox => DREAMBOX software => Temu započeo: jaws 17.10.2008. 11:08:39

Naslov: EDG Nemesis 4.2
Poruka od: jaws 17.10.2008. 11:08:39
Evo ko voli isprobavati nove image , jedan image za DM 500, 500s. Radi se o EDG Nemesis 4.2. Ja ga imam već 10-tak dana u dreamu i mogu reći da je dosta stabilan , po meni stabilniji od Gemini , jedina mana ovog imagea je možda nešto sporija brzina otvaranja kanala. Testirajte pa vidite
Pozz