Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

29.03.2024. 07:27:45
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Krepala mi pila načisto  (Pročitano 3258 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Krepala mi pila načisto
« poslato: 26.12.2011. 17:08:16 »
Evo mene ekipa s ženinog laptopa ( ajme šta dočekah jadan li sam i prežalostan  :'( ) Naime, jučer ničim izazvan mi krepo komp, bijah na netu, odjednom na monitoru ništa više, komp kao radi ali hdd dioda ne svijetli i ne benda ništa, čak ni power gumb, isključio na napajanju, probam ponovo, svi ventovi se popale, na power gumbu ne svijetli lampica, ne ulazi u bios i ne daje nikakav signal na grafičku niti išta bipa, dakle 99% sam ziher da je matična. Isključivao sam sve komponente pojedinačno, ali se ništa ne događa. Ako još neko ima ideju šta napravit nek se javi, nije problem jerbo su sve komponente još u jamstvu, jedini problem je što vjerojatno neću rješiti do novogodišnje noći, a baš sam si isplanirao jedan maštovit doček nove godine u društvu obitelji.

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: Krepala mi pila načisto
« Odgovor #1 poslato: 26.12.2011. 18:11:54 »
eto da te utješim meni je već bilo takvo i mislio sam matična je riknula onda mi je jedan frend malo čačkao po kablovima i valjda se nekako odvojilo i proradio je-stvar je u tome da nikad ne znam gdje je bio kvar ali nije ni bitno kad radi.probaj malo kablove sve pročačkati ne košta te ništa ;)

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: Krepala mi pila načisto
« Odgovor #2 poslato: 27.12.2011. 16:18:54 »
Možda mu fali ulja u getribi  ;D

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: Krepala mi pila načisto
« Odgovor #3 poslato: 27.12.2011. 16:27:41 »
A sad probaj ga pokrenut sa cd-a tj vidi jel pokrece boot sa njega. Ako ne, postoji velika mogućnost da je mama pločica krepala. Mozda cak i bios. Mozes i provjeriti napajanje sa multimetrom, ako znas baratat s njim :)

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Odg: Krepala mi pila načisto
« Odgovor #4 poslato: 27.12.2011. 19:21:04 »
Napajanje... Stavio drugo i radi.. E sad, dok sam imao one no name šrotove od napajanja nikad mi se nije dogodilo da napajanje krepucne, a sad corsair vx koji je košto brdo kuna, krepo za godinu i pol dana, sreća pa je garancija 5 godina, pa ću dobit novo 0.gif

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: Krepala mi pila načisto
« Odgovor #5 poslato: 28.12.2011. 18:25:43 »
Ista stvar se desila i na kompu od buraza. Kupio nekakvo bijesno napajanje i krepalo mu nakon 4 mjeseca. A u mene ovo kinesko sranje radi već godinama.....

Van mreže robit

  • Moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 299
  • Like: +25/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Krepala mi pila načisto
« Odgovor #6 poslato: 28.12.2011. 19:40:59 »
Meni  se  desila  slična  stvar  ,  kod   mene  je  BIOS   chip  usrao  sve !! Morao  sam  ga  odnijet  u  chipoteku , i    tamo  je  jedan  frajer imao   prilike  , a i   mogučnosti da  taj  chip  preprogramira ! Ako  nije sasvim  u  kurcu (  hvala  bogu  , samo  se  trebalo  preprogramirat   :occasion14:) Ponovo  proradi  , mada  se  to  ne  zna  , jer  ima  toliko  različitih  zajebancija  , da  se  to  nikad   nije  za  predvidit  ! Ali   , meni   je  to  pomoglo  !!  pozz