Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

18.04.2024. 04:03:01
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Heeeeeeelp! :-)  (Pročitano 5932 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vedran-s

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 5
  • Like: +0/-0

Heeeeeeelp! :-)
« poslato: 17.12.2011. 17:44:02 »
Zdravo svima, trebam pomoć oko gledanja kodiranih programa. Do sada nisam imao iskustva sa satelitskim prijemom jer sam uglavnom koristio kablovske sisteme. Sad sam se preselio pa sam se malo raspitivao i odlučio nabaviti satelitsku antenu. Imam antenu sa Strongovim motorom i prijemnik je Yumatu IQ Plus, dakle model je 3329C, S/W verzija je 1.3.21 EMU. Evo postavljena je na dobrom mjestu i uspjevam dobiti signal sa dosta satelita samo imam problema sa onim groznim crnim ekranom i porukom: "Kodirano!" koji se pojavljuje na skoro svim kanalima.

U biti imam gomilu kineskih, turskih, arapskih, talijanskih, španjolskih........ fta kanala koji su čisto sranje.  BangHead.gif Mislim 'ko bi zdrave glave upalio televiziju da bi gledao kanal na kojem se vrte samo reklame? Uglavnom, najbolji kanali mi ostaju kodirani, kao što su HBO, FOX (Live,Crime), Nova TV, Hrvatski RTL, PINK kanali, Discovery kanali itd... Kanali zbog kojih vrijedi upaliti televiziju.
Koliko sam uspio proguglati oni su zaštičeni nekim PowerVu+ sistemom. Nigdje nisam našao riješenje kako da otključam ove paid kanale. Da li mi neko može pomoći i objasniti mi kako da ih otključam?  :respect: Jer ako se ti PAID kanali ne mogu otključati - onda ću ljepo skinuti antenu pa od nje napraviti roštilj ili nešto korisno :rlol:  Mislim, ne vjerujem da toliki ljudi koriste satelitski sistem i gledaju samo FTA kanale... Mora tu biti nekakva "kvaka".

Hvala unaprijed!

Van mreže VLADIX

  • www.vladix.net
  • Administrator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1607
  • Like: +96/-4
  • Pol: Muškarac
    • VLADIX.NET

Odg: Heeeeeeelp! :-)
« Odgovor #1 poslato: 17.12.2011. 18:11:38 »
Sve mi se čini da ti nisi upoznat sa "card sharing-om". To je dijeljene kartica preko interneta, i uz pomoć bilo kog linux resivera, koji su postali bagatela, možeš gledati bukvalno sve kanale na satelitu. Međutim, sredinom godine su se kanali koje si spomenuo, a koji su na totalTV platformi specijalnim zaštitama blokirali i moguće je samo legalno gledanje, dakle sa pretplatom.
Ostao je DIGI što se tiče domaćih kanala, ali tu nemaš Fox kanale, hbo a ni pink ... uzmi dreambox ili nešto slično, nabavi karticu (ako si entuzijasta) ili plati nekom (ako hoćeš samo da gledaš), imaš preko 2000 premium kanala na bitnijim satelitima, tako da je to najbolja solucija trenutno.
Ili jednostavno pretplati se na TOTALtv.

Van mreže dajac

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 237
  • Like: +3/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: Heeeeeeelp! :-)
« Odgovor #2 poslato: 17.12.2011. 19:59:20 »
možeš i gledati max tv ali samo ako imaš hd prijemnik   a hb imaš na poljskoj tv

Van mreže vedran-s

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 5
  • Like: +0/-0

Odg: Heeeeeeelp! :-)
« Odgovor #3 poslato: 17.12.2011. 21:30:27 »
Pa izgleda da ću tako i napraviti. A koliko je stabilna CS usluga? Kakva su Vaša iskustva? Da li ima nešto na što bih pazio kada nabavljam tu uslugu? Našao sam preko oglasa (www.pik.ba), ima ih dosta koji nude resiver i instalaciju za otprilike 50ak eura i onda pretplata 5eura mjesečno. Budući da sam skroz nov u tom svijetu svaki savijet bi mi dobrodošao jer ne bih volio da na svojim greškama učim. Bolje na tuđim.  aaa.gif
Nije mi baš drago da ponovo ulazim u trošak i kupujem drugi resiver ali mislim da mi ne preostaje ništa drugo.

Van mreže VLADIX

  • www.vladix.net
  • Administrator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1607
  • Like: +96/-4
  • Pol: Muškarac
    • VLADIX.NET

Odg: Heeeeeeelp! :-)
« Odgovor #4 poslato: 17.12.2011. 22:02:29 »
Nek' ti daju test period, ukoliko si zadovoljan nastavi, ukoliko ne traži drugog...

Van mreže vedran-s

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 5
  • Like: +0/-0

Odg: Heeeeeeelp! :-)
« Odgovor #5 poslato: 17.12.2011. 23:54:35 »
 :taptap: e vidiš to je pravo dobra fora koje se nisam sjetio... hvala.

Van mreže dajac

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 237
  • Like: +3/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: Heeeeeeelp! :-)
« Odgovor #6 poslato: 18.12.2011. 07:16:14 »
stavi si btcam,instaliraj si ga tj.ubaci u box i za sada gledaj par paketa od poljaka,sly italia,arapa itd gratis,ako neznaš to odraditi javi mi se na pm i ubacim ti

Van mreže vedran-s

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 5
  • Like: +0/-0

Odg: Heeeeeeelp! :-)
« Odgovor #7 poslato: 18.12.2011. 12:38:38 »
E pa čini mi se da to već imam, jer mogu gledati BN i TV1 i mogu dosta tih poljskih verzija gledati recimo FOX Live i FOX Crime. Ali hoće mi nešto biti kada vidim "How I met your mother?" kada on otvori usta a ono iz njega izleti: "Hegere begera korisškovonski razumit?"  :rlol: Za sada ću gledati to što imam a čim skupim pare kupim resiver za CS i onda da i to isprobam. Hvala na savjetima!!!  :icon_thumleft:

Van mreže dajac

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 237
  • Like: +3/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: Heeeeeeelp! :-)
« Odgovor #8 poslato: 18.12.2011. 14:04:03 »
e nemaš to jer to gledaš zbog toga što gledaš tv1 samo sa ključem a bn je free,sa ovim gledaš sve sky sport,jcst itd,ali dobro kad nečeš onda gledaj što imaš,poz

Van mreže vedran-s

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 5
  • Like: +0/-0

Odg: Heeeeeeelp! :-)
« Odgovor #9 poslato: 18.12.2011. 17:25:03 »
Ako nemam onda hoću, što da ne, je li to neka vrsta software-a koji se ubacuje u resiver, ili?