Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

29.03.2024. 12:22:38
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: metabox-fail nema uploada u njega  (Pročitano 6985 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

metabox-fail nema uploada u njega
« poslato: 08.04.2008. 22:48:14 »
da vam ispričam svoju priču,metabox 3,unutra se nalazi dreamsoft iz 6.mjeseca  2006 god,radi,šljaka kako hoćete,međutim prilikom uploada tj stavljanja bilo kojeg softa neće da ga primi odbrojava i na kraju ispiše fail.vraćanje na tvorničke postavke ostaje isti kao što je i bio,probam svoj metabox koji je isto original,da nije slučajno com port-nije soft puca iz prve,i budi pametan,lunatik 2x ne odgovara a njega smatram najboljim maherom za metabox,na jednom forumu sam isto vidio takav problem,meni se desio s victory jer je bila blokirana emulacija ali sam to rješio-a ovdje nemam predstavu,nego da su gospoda jednostavno blokirala upload novog softa u metabox-probao sam sa mnogo sendera,čak i novi sofware original metabox 3 ni tada uvijek ostaje dreamsoft od 2006.god-ista lista kanala i uvijek označena astra i hotbird-da poludiš.samo fail nigdje gooood da ispiše-zar je moguće da su počeli s metabox-om kao s victory što rade,samo za victory je lakše probiti blokadu.Nadam se da će naši forumaši ovo pročitati i u nadi da paze gdje kupuju matabox-mercatone je ovaj kupljen,neznam broj serije jer ga je čovjek odnio na zamjenu-ima pravo jer nek smaknu utor za kabal s reca da se ne mogu upucavati softovi,pa nek onda prodaju-on radi,gledaš kanale,životnu liniju,bla,bla ali ono glavno ne.toliko muke danas,ali smo naučili i ja i budući kupci metaboxa-najprije probajte,ako je moguće pa onda pare.ukratko to je prevara,napišite nema mogućnost stavljanja novog softa i smanjite cijenu-ili vratite kako je bilo.da je jedini slučaj posumnjao bi da je nešto s rec,ali nije na žalošt-ima više i više takvih problema.pozdrav forumaši-ako ima ko kakvu ideju ili je čuo-nek iznese svoje mišljenje-zato smo tu.

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: metabox-fail nema uploada u njega
« Odgovor #1 poslato: 09.04.2008. 13:44:03 »
ne imajući mira u vezi metabox-a,došao sam do novih informacija iz jednog servisa grupe metaware,pustili su u opticaj flešovane softove koji ne mogu da primaju ove softove koji mi stavljamo-navodno rade na alatima,ali zašto raditi na nečemu ako hoćeš da zaštitiš,kao da bi neka sat kuća otišla u n3 i dala nam kako lakše napraviti emulaciju i ključeve pa gledajte.samo original softovi metaware mogu ići u novu seriju metabox-a.zato pažljivo forumaši kad kupujete nove flešovane možete baciti u skladište.sve ovo nije potvrđeno,ali gdje ima dima ima i vatre. :-X >:(

Van mreže markof72

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 10
  • Like: +1/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: metabox-fail nema uploada u njega
« Odgovor #2 poslato: 11.04.2008. 00:08:45 »
Najprije pozdrav svima u mom prvom postu....
Evo ko za vraga sad sam naletio na ovaj forum i na ovu temu nakon sto sam kupio novi metabox 3. Uz ove sve muke iz prvog posta sto ne prima nista cak nece ni memorirati preskenirane frekvencije ni druge satelite. Ipak ne mislim da se tu radi o nekakvoj zastiti vec o nekakvoj greski.
Na zalost ovaj receiver je trebao u jutro putovati za Njemacku za poklon ali nece ici....
Ako ima netko kakvu ideju sta bi se tu dalo pa da se nekako slozi
Info veli ovako:
DreamSoft for MetaBox ver 1.4.4.8 Compiled: may 23 2006
H\W < MetaBox CI/CA >
PS
Radi se o orginalnom (ima naljepnicu) i kad upisem preko daljinca kljuceve rade do prvog gasenja. nakon toga sve brise sta sam god radio
« Poslednja izmena: 11.04.2008. 00:12:12 markof72 »

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: metabox-fail nema uploada u njega
« Odgovor #3 poslato: 11.04.2008. 00:19:43 »
DreamSoft for MetaBox ver 1.4.4.8 Compiled: may 23 2006
H\W < MetaBox CI/CA
žalim prijatelju ali je tako i na ovom recu što sam ga ja radio,flešan je i to su mi potvrdili iz metaware servisa iako nevoljko-i ovaj je original i nisi jedini biti će sve više i više.ne znam šta da ti kažem-nego u servis i reci im da su ti dali smeće doslovno,kao rade na alatima a u postu prije sam objasnio šta znači to.ovaj ide na zamjenu za stariju neflešovanu seriiju-sretno i javi obavezno.

Van mreže markof72

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 10
  • Like: +1/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: metabox-fail nema uploada u njega
« Odgovor #4 poslato: 12.04.2008. 16:51:52 »
Evo danas sam odnio natrag to smece i izvikao se na njih. Kad sam ga kupovao objasnio sam im za sta mi trba i prodali su mi to uz usmenu garanciju da to sve tako radi. Danas su mi odmah dali na koristenje 2 receivera. Victory ca ci koji je klon metaboxa i metabox 2. To su mi dali da se koristim dok mi iduci tjedan ne donesu doma na kucnu adresu drugi metabox 3 na kojem mogu gledati sta ja hocu a ne sta mi oni tvornicki postave.
Nekada se ipak isplati povisiti ton (Ako si 199 cm visok i 115 tezak  :P)
Eto a kad stigne metabox 3 javit cu sta su iskemijali
Pozdrav i hvala na brzom odgovoru

Van mreže markof72

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 10
  • Like: +1/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: metabox-fail nema uploada u njega
« Odgovor #5 poslato: 12.04.2008. 16:56:32 »
Zaboravio sam naspomenuti da je u Victoryu bio isti taj softver sa istim tim datumom i upravo sam ubacio noviji i novu listu kanala. Dakle nije problem u softu nego u uredjaju
Pozdrav

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: metabox-fail nema uploada u njega
« Odgovor #6 poslato: 12.04.2008. 16:56:57 »
naravno za naše pare da nas za,,,,, ne bi trebali dopustiti,ali dobro si i prošao u trampi za neko vrijeme,kad ti vrate rec ako ispiše gooood sve ok,ali im ne vraćaj ova dva dok se ne uvjeriš-ako te budem trebao kao tjelohranitelja javljam se pošto i moj dok nosi na zamjenu :D

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: metabox-fail nema uploada u njega
« Odgovor #7 poslato: 12.04.2008. 17:00:37 »
da ali victory nisu dirali soft je u sve i jednom metabox-u kad ga kupiš 1.4.4.8.DreamSoft for MetaBox ver 1.4.4.8 Compiled: may 23 2006
H\W < MetaBox CI/CA > ja sam taj imao na svom metaboxu ali bez problema novi soft je primio ali ovaj samo fail-dokaz njihove greške i prčkanja-da su samo dva metaboxa ali nisu,serija cijela.poz

Van mreže markof72

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 10
  • Like: +1/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: metabox-fail nema uploada u njega
« Odgovor #8 poslato: 12.04.2008. 17:07:00 »
naravno za naše pare da nas za,,,,, ne bi trebali dopustiti,ali dobro si i prošao u trampi za neko vrijeme,kad ti vrate rec ako ispiše gooood sve ok,ali im ne vraćaj ova dva dok se ne uvjeriš-ako te budem trebao kao tjelohranitelja javljam se pošto i moj dok nosi na zamjenu :D
Nema problema prijatelju. Ako trba odnijet cu im ja i taj tvoj receiver  :)
Inace po zanimanju sam zastitar pa mogu malo i na fush raditi. Ionako za par dana idem na godisnji  8)
Pozdrav

Van mreže markof72

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 10
  • Like: +1/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: metabox-fail nema uploada u njega
« Odgovor #9 poslato: 30.04.2008. 08:10:18 »
Evo samo da javim sa malo zakasnjenja da su mi osobno dosli i kod mene ubacili novi soft. i kanalnu listu da se uvjerim da je sve sad ok.
Decki su bili iznimno ljubazni, mozda zato sto sam rekao da nece dobiti natrag ova dva dok se ne uvjerim da sam za svoje novce dobio ono sta su obec ;D
U svakom slucaju sad je sve odlicno

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: metabox-fail nema uploada u njega
« Odgovor #10 poslato: 30.04.2008. 10:30:40 »
svaka čast majstore ;)

Van mreže markof72

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 10
  • Like: +1/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: metabox-fail nema uploada u njega
« Odgovor #11 poslato: 01.05.2008. 11:36:51 »
E sad je postalo jako zanimljivo.
Jucer su stigli novi receiveri na HRT (probajte pogoditi koji i tko ih je dopremio  8) )
Kad su me vidili bio je samo okret na peti i uzeli su druge receivere iz auta (pitam se zasto  8) )
Evo cjeli dan se igram sa Metabox tricama na hrtu i svi rade savrseno
Pozdrav  :)

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: metabox-fail nema uploada u njega
« Odgovor #12 poslato: 01.05.2008. 11:58:23 »
poz prijatelju-takvi nam trebaju da tjeraju strah u kosti ;)

Van mreže markof72

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 10
  • Like: +1/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: metabox-fail nema uploada u njega
« Odgovor #13 poslato: 01.05.2008. 12:13:52 »
Nema problema prijatelju  ;)

Van mreže robit

  • Moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 299
  • Like: +25/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: metabox-fail nema uploada u njega
« Odgovor #14 poslato: 10.10.2008. 13:06:49 »
Tko  da  si  moju  priču  ispričao ! Jučer  uzeo  MB3 , i , kao  što  vi  kažete , ali  ama  sve  sendere i sve vrste  Sw-a  sam  isprobao ,
ali  ovaj  ne  ferba  ništa ! Sam  se  vrača  u  prvobitni  položaj  , kao  jojo ! Ima  svoj Dreamsoft 1448  iz 2006 g.  6.mjesec
a  osim  ovoga  SW- a  ne  hebe  ništa ! Možeš  ti da napraviš  i factory  reset  , koliko  puta  god  hočeš , on  opet  nazad  kod
svog  omiljenog  Dreamsoft -a  !!! Tko  zna , možda  i  to  ima  svoju  pozitivnu  stranu , barem  ne  možeš  ništa  zaje**t , kao
što  sam  ja  uspio  kod  mog  prvog  rec-a (potpuno je  isti  , čak  iz  te  je  Serije 00308) kao  ovaj  , što  je  bio !! Bio , kažem
jer  sam  ga  danas  odmah  vratio  u  shop !! Rekao  im , nek  vi  na  njemu  čačkate  koliko  god  hočete , ali  kasnije  ako  mi
budete  zamjenili  ovog , jer  za  njega  više  nemam  živaca !! I  da  očekujem  od  jednog  rec-a , ako  več  potrošim  toliko
love  za  njega , da  radi  ono  što  ja  želim  , a  ne  kako  on  hoče !! Jesu  ga  i  zamjenili  , i  hvala  bogu  radi  ovaj  izvrsno ,
međutim , opet  su  me  stigli  zahebat , jer  kak  sam  ga  iz  kutije  izvadio , vidim  da  je  sigurnosna  etiketa , performirana !!
A to  znači  da  su  ga  otvorili , možda  su  ipak  imali  , i  oni  neke  frke  snjim ! Kad sam  palio  rec , vidi  čuda  !? na  njemu
Dreamsoft  !  ali   ne  1448  , nego  1441 !!  Onda  sam  odmah  svatio  da  su  to  oni  naknadno  ubacili , jer  definitivno znam
da  je  na  ovim  rec-ovima  Dreamsoft 1448  gore !!! Jer  znam  za  4  nove  MB3 i  svuda  je  DS1448  ubačen .
Malo  sam  se  bio  uplašio , ali  mislim  , kojeg  izbora  imam , probat  ču  ubacit  MB3Full  SW !! I  uspeo  sam , zamislite !
Pa  ubacio  kanale  s STB-om  i  na  kraju  Metadream 1923 , najnoviji , i  odlično  radi  !!
Sad  me  malo  brine , što  su  oni  otvorili  rec , pa  če  reč  da  sam  ja  prčko  oko  njega , pa  mi  ne  priznaju  garanciju , ali
što  bude  , bude , najvažnije  je  , da  je  sad  u  redu !!
Puno pozdrava