Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

25.04.2024. 23:08:27
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: dream nema konekcije  (Pročitano 1822 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

dream nema konekcije
« poslato: 29.10.2011. 15:09:32 »
moj dream je poblesavio ili sam ja ostario-probao sam nekoliko image npr na pli jade ima konekciju sa npr download addons a nemessis ili evolution nemaju-ruter sam podesio,postavke u dreamu ima konekcije između njega i TC ali nema šanse da odem na download addons-šta bi moglo biti :-[

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: dream nema konekcije
« Odgovor #1 poslato: 29.10.2011. 15:54:07 »
Nabilosat Darkstar II_Skin Original_SPCS_2.5.16&CCCam_2.1.4_Maxvar_Mod cool753_25.02.2010 jedino mi taj image radi bez ikakvih problema

Van mreže robit

  • Moderator
  • Iskusan
  • *****
  • Poruke: 299
  • Like: +25/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: dream nema konekcije
« Odgovor #2 poslato: 29.10.2011. 17:41:24 »
Prijatelju , koliko sam  pratio , Evolution   (Satkey.net) mjenja  svoje  WEB  postavke  , napravit  če  valjda  sasvim  novu  stranicu  , a  za  nemesis  neznam  , možda  i  oni  rade  nešto  slično !  Nisi  ti  ostario  , nego  ovi  su   malo  počeli  da  zakompliciraju  neke  stvari  , na  koje  smo  mi   bili  navikvuti , i  nisu  nam  zadavale  neke  posebne
probleme  !  Probaj  ručno  da  instaliraš    , ono  što  ti  treba , jer  sam  i  ja  več  dosta  puta  đžaba  tražio  da  instaliram  , npr. CCcam   prijeko  blue panel- a  , a  nisam  našao  , pa  sam  morao  ručno  da  napravim  !!