Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

29.03.2024. 06:03:54
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: gasi mi se kompjuter  (Pročitano 18200 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dajac

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 237
  • Like: +3/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: gasi mi se kompjuter
« Odgovor #15 poslato: 07.08.2011. 16:50:04 »
kad ga palim tj dizem win iz biosa dugo mi se negasi ali mi onda neradi mrezna kartica  kako da udjem u postavke da aktiviram karticu ili mi odbija ruter sagem 1704 od optime

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: gasi mi se kompjuter
« Odgovor #16 poslato: 07.08.2011. 17:52:36 »
Misliš na safe mode ili ..... ???

Van mreže dajac

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 237
  • Like: +3/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: gasi mi se kompjuter
« Odgovor #17 poslato: 07.08.2011. 18:14:52 »
ne,nego iz boota,mjenjo sam i mreznu karticu i dalje je isto,negdje sam poremetio u biosu da mi ruter nesalje na komp?neznam kako to popraviti prije majstora koji uzimaju novce jer vise vjerujem vama

Van mreže brzi25

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 98
  • Like: +1/-0

Odg: gasi mi se kompjuter
« Odgovor #18 poslato: 08.08.2011. 00:42:27 »
Prodigy uradio sam kako si napisao,ali opet nista nije upalilo.Izvadio bateriju i drzao 5 minuta.ali i dalje password ima u biosu.Pa napisao sam da kada sam se vratio sa ferija,nakon prvog paljenja primjetio sam da se vista dize veoma sporo i nakon otvaranja radio je kao usporeni film,okretao je stalno kao da nesto radi.Nakon pola sata nisam mogao nista,jer je stalno okretao sat.Ugasim ga i probam sa F8 kao do sada(mozda 2 puta) da vratim na fabricke vrijednosti,ali tu mi opciju nije nudio vise.Kao da je nestala.Bilo je dosta opcija,ali te vise nije bilo.Iscita sa windows/system32/drivers/crcdisk.sys i tu zaustavi.Pokusao sam opet upaliti i cekao.Odprilike za dizanje windowsa treba oko sat,za otvaranje kontrol panela oko sat i pokusam vratiti mjesec unazad,ali nakon sata ispise da to nije moguce obaviti.Probao sam ici i na support/microsoft/ da pronade gresku,ali uzalud.Opet isto.Pokusao sam sa windows xp da prebrisem vistu,ali ni to ne dozvoljava.Uradio i ovo,izvadio bateriju,pokusao upaliti sacekao cak i duze nego sto si napisao,ali i dalje stoji pasword.Znam 100% da pasworda nije bilo.Nije niko mogao dirati dok sam na feriju,jer nije niko bio u kuci.
Laptop malo stariji od dvije godine,tako da nemam vise garancije,a iskreno zainteresovalo me i volio bih probati svasta da odradim ga ili da u temelju crkne ili da radi,jer me sada zivcira,
Hvala na ovim uputama i volio bih jos koju ideju,bar da eksperimentisem,jer nemam sta izgubiti

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: gasi mi se kompjuter
« Odgovor #19 poslato: 08.08.2011. 09:26:40 »
po ovome meni liči da je došlo do r n r u biosu-kad tako usporeno laptop radi i taj pasword-no probaj staviti 7 ne znam koji je laptop u pitanju-možda 7 riješi neke probleme.

Van mreže brzi25

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 98
  • Like: +1/-0

Odg: gasi mi se kompjuter
« Odgovor #20 poslato: 08.08.2011. 16:21:48 »
Mislis windpows 7? Ako mislis na to ne mogu,jer nece da ucitava ni xp,ispise da bi doslo do ostecenja viste koja je u njemu i ne nudi mi opciju da to preskocim.Ali mi je zacudno kako se mogao zakljucati bios sam,svasta.

Van mreže dajac

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 237
  • Like: +3/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: gasi mi se kompjuter
« Odgovor #21 poslato: 08.08.2011. 16:38:48 »
brzi,iskoristio si moju temu za svoju temu a trebo si je posebno otvoriti,ne postivas druge i njihove probleme

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: gasi mi se kompjuter
« Odgovor #22 poslato: 08.08.2011. 18:18:56 »
Mislis windpows 7? Ako mislis na to ne mogu,jer nece da ucitava ni xp,ispise da bi doslo do ostecenja viste koja je u njemu i ne nudi mi opciju da to preskocim.Ali mi je zacudno kako se mogao zakljucati bios sam,svasta.
daj molim te koji je to laptop i dal dižeš sistem sa hard diska ili s butabilnog cd-dvd-a

Van mreže brzi25

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 98
  • Like: +1/-0

Odg: gasi mi se kompjuter
« Odgovor #23 poslato: 08.08.2011. 20:05:31 »
Laptop toshiba i dizem sa hard diska

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: gasi mi se kompjuter
« Odgovor #24 poslato: 08.08.2011. 21:29:56 »
f12 i stavi butabilni cd 7 i to treba da šljaka