Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

25.04.2024. 22:30:44
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: problem printer epson sx 100  (Pročitano 12993 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dajac

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 237
  • Like: +3/-1
  • Pol: Muškarac

problem printer epson sx 100
« poslato: 09.05.2011. 16:56:22 »
imam printer,skener i kopirka,sve u jednom i odjedanput neće da radi,upalim ga i počne raditi ko traktor,ne uvlači papir i nakon minute upali se crvena lampice od papira i boje,ako nema boje ali tako nikad nije radio ili je otišao u vječna lovišta

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: problem printer epson sx 100
« Odgovor #1 poslato: 09.05.2011. 18:39:38 »
zna se paliti crvena lampica ako je ostao bez papira,ubaci papir pa ga ugasi,potom ponovo upali,a zna printer i zablokirati,npr zna se to desiti i prilikom printanja,da ti ostane fajlova koje nisi isprintao,oni stoje kao na cekanju opa nece da radi dok to ne izbrises...

uglavnom probaj ubaci papir resetiraj printer... pa javi sta je...

Van mreže dajac

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 237
  • Like: +3/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: problem printer epson sx 100
« Odgovor #2 poslato: 09.05.2011. 19:00:24 »
ima papira ali neće da ga uvlaći,kako izbrisati ono što nije isprinto,gdje se to nalazi,svjetle dvije crvene lampice,od papira i boje,radi,tretretre i onda prestane

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: problem printer epson sx 100
« Odgovor #3 poslato: 09.05.2011. 21:20:23 »
pa jel ti hoces nesto da printas... to je tretetre uobicajena pojava printera,ako ti se upalila lampica za boju onda ti je to problem iako stavis papir ako nema tonera-boje,nista od printera i logicno je da ti printer ne funkcionise bez tonera,cini mi se da sad jedino mozes skenirati sta,dok ne nabavis boju...

Van mreže dajac

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 237
  • Like: +3/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: problem printer epson sx 100
« Odgovor #4 poslato: 09.05.2011. 22:27:15 »
ahhahaha,pa znam kako funkcionira rad printera,ovaj melje tj.lupa a to nikada do sada nije radio,da nema farbe izbacio bi mi prozorčić sa tankovima u kojem nema boje,posjeduje 4 odvojena tanka i na 1 ili 2 ili 3 bi pokazao da nedostaje boje,u tome je caka

Van mreže bogi

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 4
  • Like: +0/-0

Odg: problem printer epson sx 100
« Odgovor #5 poslato: 10.05.2011. 00:59:46 »
Ako sve tri lampice blinkaju brzo (interval 0,5 sec), problem je sa mehanizmom skenera.
Ako sve tri lampice blinkaju sporo(interval 1,25 sec), problem je sa mehanizmom stampaca.
Ako POWER blinka a PAPER i INK stoje stalno upaljene, prepunjen je tank za visak mastila.