Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

28.03.2024. 09:37:28
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Iz*eben u Linksu  (Pročitano 3167 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže robit

  • Moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 299
  • Like: +25/-0
  • Pol: Muškarac

Iz*eben u Linksu
« poslato: 23.11.2010. 21:52:18 »
Ljudi  ovo  vam  moram ispričat !! Uzeo  ja prije  mjesec  dana  novi  Komp  , i  to  u  Links-u ! Kada  sam  primjetio  da  jedan  kanal (Audio ) ne  radi  , odlučio  sam  ga  vratit  , da  ne  gubim 3 god  garancije , što  sam  dobio  na  njega  ! I  da ga  ne  otvorim  , jer  sam  bio  siguran  , da  se  mora  o  nekoj  sitnici  da  radi  , ja  ga zaista odneo  nazad  u  shop , u Osijeku !Danas  sam  ga  dobio  nazad  , to  nakon  22 Dana !!!!!  i  kaže  mi  tip  , da  komp nema  nikakve  greške  !!!! i  naplati  mi  reklamaciju  i  to  146 KN !!! zato  što  komp  nije  imao  nikakvu  grešku !!
Ja  kod  kuče  isprobao  tri para  zvučnika  , dok  sam  odlučio  da  ga  vratim  u   shop  !!Jer  jednostano jedan  kanal  nije  radio  !!! Znači  ovi  me  smatraju  budalom  , i  naplate  mi  vlastiti  novi  komp  !!A interesantno  , što  sad  stvarno  radi  i  onaj  neradeči  kanal  !!! Tako  su  me  fino  izjebali  u  "Linksu "  pa  sad  pravim  reklamu  za  njih  !!!
Ako  hočete  biti  hebeni  bez  *urca  , odite  u  "Links" !!!





« Poslednja izmena: 23.11.2010. 21:56:35 robit »

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Odg: Iz*eben u Linksu
« Odgovor #1 poslato: 23.11.2010. 22:15:51 »
Prijatelju nek te ništa ne iznenadi. Ja sam svojevremeno reklamirao Nokiu N73 ovlaštenom Nokia distributeru i serviseru "Mobis" koji mi je odbio popraviti uređaj ( iako je još debelo bio u jamstvu ) uz obrazloženje da su oni kao ovlašteni servis utvrdili da je spomenuti uređaj bio otvaran ( iako ja dan danas nemam pojma kojim bi alatom otvorio mobitel koji je a pro po toga bio bez ogrebotine u savršenom stanju ) te su mi to obrazložili da oni kao ovlašteni servis imaju pravo odbiti popravak uređaja. Stjecajem okolnosti i sam radim u jednom ovlaštenom servisu i tvrdim da nema načina bez dokaza odbiti popravak u jamstvu. Ali... uvijek postoji taj ali; zbog naše neinformiranosti o našim pravima kao kupca i u konačnici nedostatka vremena da se za*ebavamo i natežemo s nekim većina servisa prolazi tako da bude ujeo vuk magare. Tako sam i ja kupio novi uređaj jer stvarno nisam imao vremena pisati silne dopise i natezat se s njima.
Pokušao jesam preko t-coma gdje imam neki kao VIP status jerbo sam kupio tri brda uređaja od njih ( između ostalog i tu Nokiu ) i koristim sve njihove usluge koje imaju na tržištu, ali ni oni nisu slomili ove nesretnike iz Mobisa.

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: Iz*eben u Linksu
« Odgovor #2 poslato: 23.11.2010. 22:40:27 »
Kad vas idući put bude netko tako jebo u mozak, samo im napomenite da ćete se obratiti Društvu za zaštitu potrošača i budite malo.... Agresivniji.....
To uvjek pali  ;D

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Odg: Iz*eben u Linksu
« Odgovor #3 poslato: 23.11.2010. 23:15:11 »
Probo ja brijat i na društvo za zaštitu potrošača i na urlanje i slično, al slabo vajde

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: Iz*eben u Linksu
« Odgovor #4 poslato: 23.11.2010. 23:25:42 »
Probo ja brijat i na društvo za zaštitu potrošača i na urlanje i slično, al slabo vajde
aman si naletio na tvrd orah......  ::)

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: Iz*eben u Linksu
« Odgovor #5 poslato: 23.11.2010. 23:29:11 »
ma ne vrijedi se tu zaliti,tu te izjebu na sve strane...  :nono:
jedino rjesenje pod tim agresivnijim jeste da se fizicki obracunas,pa sta znaci oni tebe mogu jebat i mislit da ti neznas karati...
evo ja sam znao npr lika koji je comp nosio 1g na opravku,i samo ga stibali da bi svako malo zezao i nosio ih njima dok jebena garancije nije prosla,e tad je kupio novi hard disk platio kesom,i od tada nema frke sa kompom ;D

uglavnom se takve situacije rjesavaju nasilnickim ponasanjem u radnji i namecenjem svojih prava ;)

ako prode prode,ak ne sta ces ne vrijedi sad roknut covjeka ;D