Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

29.03.2024. 09:47:11
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Problem lista - software Nytro Box 6000 usb +  (Pročitano 2938 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže staycool

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 6
  • Like: +0/-0

Problem lista - software Nytro Box 6000 usb +
« poslato: 09.11.2010. 10:00:28 »
Dobar dan dobri narode. Molim za pomoć oko gore navedenog receivera.
Radi se o tome da sam u nj, ukucao zadnji software sa listom programa od milkovića.
Softer radi besprijekorno, ali problem je u Milkovićevoj listi koju sam preradio po svome tako da mi programi leže po želji tj po mom rasporedu programa.
Problem se dešava kada na listu želim preskenirati neki progam tj satelit tada se milkovićeva lista vraća
na početni raspored programa i briše moj raspored programa samo na all satelit, a favoriti ostaju isti jer ih nisam ni micao jer me ne zanimaju, dakle nemogu preskenirati listu, a da se milkovićeva liste ne vrati na početak.
Pitanje imali netko rješenje za listu ili neki softwer sa biss i Bulsat ključevima, a da se ne briše lista.
Unaprijed zahvalan. :'(

Van mreže staycool

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 6
  • Like: +0/-0

Odg: Problem lista - software Nytro Box 6000 usb +
« Odgovor #1 poslato: 11.11.2010. 12:31:35 »
4 dana borbe sa receiverom NB 6000 + USB oko ne spremanja liste u All Satellite i u favorite.
Radi se o tome Da je receiver po ovome do sada sa novim softwerom od Milkovića ne upotrebljiv i da ga ne proporučam nikome iz razloga što kada napravite favorite ili poredate programe u all sat. ipri prvom skeniranju nekog programa sve ćete izgubiti, naravno programi ostaju tamo gdje su bili, ali će se skeniranjem razbacati npr. ako ste imali na broju 1 HRT što je logično, a na broju 20 HBO, tada će HRt npr. biti na 800 tom prog, a hbo na 55.
Rješenje je u LNC opciji koju proizvođač očito nije predvidio, a neko od pametnjakovića je isti ubacio u receiver.Kada se automatski ili po transporderima preskenira neki transporder tada LCN pamti programe po onome ako je skenirao.
U receiveru ima i opcija LCN ON/OF, ali ne ne pmati of.
Eto ako ima netko da izbaci to sr. iz menija time smo riješili problem.