Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

25.04.2024. 21:01:24
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: molim pomo?  (Pročitano 2431 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zoran50

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 24
  • Like: +0/-0

molim pomo?
« poslato: 29.08.2010. 11:31:18 »
ljudi molim vas da mi netko pomogne oko deinstalacije jednog programa-jučer mi je buraz instalirao na kompjuter neki program world clock wallpaper i sad je problem što taj wallpaper stalno stoji na ekranu i koju god drugu pozadinu želim staviti uvjek mi se nakon desetak sekundi vrati taj world clock na ekranu stoji slika kao neka karta svijeta koja pokazuje gdje je dan a gdje noć--sad kada hoću deinstalirati taj program stalno mi dolazi poruka sadržaja--UNINSTALL HAS DETECTED THAT WORLD CLOCK WALLPEPER IS CURENTLY RUNNING-PLEASE CLOSE ALL INSTANCES OF IT NOW THENCLICK OK TO CONTINUE OR CANCEL TO EXIT-nisam baš dobar sa engleskim al kužim da nešto moram zatvorit prije deinstalacije al neznam šta molim vas ljudi pomozite da to sranje uklonim iz kompjutera unaprijed hvala svima

Van mreže trucker

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 820
  • Like: +30/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: molim pomo?
« Odgovor #1 poslato: 29.08.2010. 11:39:37 »
pa radi ti valjda u pozadini taj program,trebaš ga najprije isključiti pa onda uninstal...

Van mreže zoran50

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 24
  • Like: +0/-0

Odg: molim pomo?
« Odgovor #2 poslato: 29.08.2010. 11:50:21 »
da ali kako da ga isključim oprosti druže al stvarno nemam pojma kako i gdje da ga isključim

Van mreže trucker

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 820
  • Like: +30/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: molim pomo?
« Odgovor #3 poslato: 29.08.2010. 11:55:51 »
stisni ctrl+alt+delete pa vidi šta ti radi sve pa onda isključi taj program  argue.gif

Van mreže zoran50

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 24
  • Like: +0/-0

Odg: molim pomo?
« Odgovor #4 poslato: 29.08.2010. 12:04:47 »
stisnuo sam to i pojavile su mi se mogućnosti
zaključaj računalo
promjeni korisnika
odjava
promjena lozinke
pokreni upravitelj zadataka gdje ja sad moram ući od tih opcija

Van mreže zoran50

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 24
  • Like: +0/-0

Odg: molim pomo?
« Odgovor #5 poslato: 29.08.2010. 12:23:56 »
evo uspio sam rješiti puno ti hvala druže

Van mreže trucker

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 820
  • Like: +30/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: molim pomo?
« Odgovor #6 poslato: 29.08.2010. 12:39:30 »
nema na čemu,samo pitaj,tu smo da pomognemo jedni drugima...btw,i ja čekam jednoga iz  šnikluševaca da mi nešto riješi  na brzinu ;D ;D

Van mreže galovaca

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 5
  • Like: +0/-0

Odg: molim pomo?
« Odgovor #7 poslato: 07.11.2010. 14:13:49 »
U slicnim situacijama najbolje je instalirati prog. Magic Utilities 2009, pritiskom na drugu ikonicu, prikazace se programi koji se dizu zajedno sa Windowsom. (To su oni prikazani desno u task baru i neki drugi). Ispred toga programa odstiklirajte ikonicu i on ce biti neaktivan posle restarta. Program koristiti samo offline (Magic Util.). Sta je nam potrebno od programa u Start up-u. SAMO antivirus! Sve drugo mozemo pokrenuti kada nam zatrebaju, oni samo opterecuju memoriju bez ikakve potrebe.