Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

28.03.2024. 09:22:36
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: treba mi automehanicar  (Pročitano 3837 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

treba mi automehanicar
« poslato: 18.07.2010. 23:12:04 »
ako ima ko da radi kao automehanicar neka se javi....

imam par pitanja....

Van mreže Ak@i

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 518
  • Like: +17/-4
  • Pol: Muškarac
  • Ne brze od...............200 km/h

Odg: treba mi automehanicar
« Odgovor #1 poslato: 25.09.2010. 19:36:33 »
Nisam automehanicar ali postavi pitanje pa cu mozda moci i da ti dam odgovor! Posebno ako se radi o autima starijeg datuma proizvodnje!  :icon_salut:

Van mreže vatrogasac

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 748
  • Like: +22/-2

Odg: treba mi automehanicar
« Odgovor #2 poslato: 25.09.2010. 20:42:26 »
hajde kazi sta te muci ,ja nesto poznajem od te struke .pozdrav
 ;)mada  kasnimo

Van mreže ivansandrastasa

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 116
  • Like: +2/-0

Odg: treba mi automehanicar
« Odgovor #3 poslato: 25.09.2010. 22:48:46 »
Ajde udri sa tim problemom, ako se u resivere nerazumemo bar se u mehaniku vecina nas razume  aaa.gif .

Van mreže shishmish

  • VIP
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 680
  • Like: +10/-0
  • Pol: Muškarac
  • Nemam curu! Ne da mi žena!! ;)

Odg: treba mi automehanicar
« Odgovor #4 poslato: 26.09.2010. 00:42:19 »
prodigy, ajd' pitaj, molim te!  :ziveli:
Amiko HD8260+ , antena ofset 110, štap.motor SuperJack i pozicioner, lnb 0.2db, tbs6902 sat.kart

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: treba mi automehanicar
« Odgovor #5 poslato: 01.12.2010. 10:04:31 »
uhh ljudi ja vec pitao i rijesio problem,hehe

eh ima sad tu novi,otpao mi retrevizor,i kupio ti ja ono ljepilo sto ide,i sve po upustvima premazi sacekaj da se osusi itd...

i rezultat=0!

sad neznam zasto mi neprima,ja mislim da mi je zbog one naljepnice sto bude na sofersajbi? a ako je skinem onda i pokusam zalijepiti i ako bi uspjelo,jebote bilo bi ruzno,jer bi mi se sa vanjske strane vidjela ona plastika!

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Odg: treba mi automehanicar
« Odgovor #6 poslato: 01.12.2010. 20:35:14 »
uhh ljudi ja vec pitao i rijesio problem,hehe

eh ima sad tu novi,otpao mi retrevizor,i kupio ti ja ono ljepilo sto ide,i sve po upustvima premazi sacekaj da se osusi itd...

i rezultat=0!

sad neznam zasto mi neprima,ja mislim da mi je zbog one naljepnice sto bude na sofersajbi? a ako je skinem onda i pokusam zalijepiti i ako bi uspjelo,jebote bilo bi ruzno,jer bi mi se sa vanjske strane vidjela ona plastika!

uzmi čistog alkohola ( ne bolničkog nego 96% C2H5OH ) i prije ljepljenja očisti, ako nemaš alkohola poslužit će i ocat iliti sirče. Trebao si s ljepilom dobit i malu mrežicu koja se iskroji prema obliku nožice retrovizora. Pogledaj uputstvo gdje ide mrežica ( ima dvije opcije ili ljepilo na staklo pa mrežica pa retrovizor ili mrežica i ljepilo na retrovizor pa sve na staklo ). Pripremi sebe i švalerku ( vjerojatno je ona nogom dbila spomenuti retrovizor  :rlol: :rlol:) i jedno pol sata držite pritisnuto na vjetrobran. Ako neće ni tako, nabavi Bizzon dvokomponentno transparentno petminutno ljepilo ( ljepi ko vrag, 5 minuta je manipulativno vrijeme, a vrijeme sušenja 24 sata ) ali onda moraš pritiskati bar 2 sata  8)

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: treba mi automehanicar
« Odgovor #7 poslato: 02.12.2010. 07:55:02 »
Citat
uzmi čistog alkohola ( ne bolničkog nego 96% C2H5OH ) i prije ljepljenja očisti, ako nemaš alkohola poslužit će i ocat iliti sirče. Trebao si s ljepilom dobit i malu mrežicu koja se iskroji prema obliku nožice retrovizora. Pogledaj uputstvo gdje ide mrežica ( ima dvije opcije ili ljepilo na staklo pa mrežica pa retrovizor ili mrežica i ljepilo na retrovizor pa sve na staklo ). Pripremi sebe i švalerku ( vjerojatno je ona nogom dbila spomenuti retrovizor  :rlol: :rlol:) i jedno pol sata držite pritisnuto na vjetrobran. Ako neće ni tako, nabavi Bizzon dvokomponentno transparentno petminutno ljepilo ( ljepi ko vrag, 5 minuta je manipulativno vrijeme, a vrijeme sušenja 24 sata ) ali onda moraš pritiskati bar 2 sata  8)

u jebote zar je tako komplikovano?! ma gdje necu imati alkohola :rlol:
a ljepilo koje sam uzeo se sastoji iz dva dijela: jedan dio je staklena bocica,a drugi ljepilo...
i pise da prvo jako stisnem staklenu bocicu koja pukne kao sofersajba i istice na spuzvicu kojom sam premazao onu naljepku koja je ostala na sajbi,i potom pise 2-minutke da se posusi(jos sam palio grijanje za sajnu da se bolje osusi :icon_thumleft:) i nakon toga ide to drugo ljupilo,s kojim sam premazao ali ne prima nista,ama ni sekunde,a isto pise 2-3 minute drzati!