Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

29.03.2024. 06:05:40
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Važna obavijest povodom gubitka priloga iz nov, dec, jan!  (Pročitano 5515 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • www.vladix.net
  • Administrator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1607
  • Like: +96/-4
  • Pol: Muškarac
    • VLADIX.NET

Imam jednu ne tako dobru vijest. Zbog oštećenja sektora hard diska servera dio baze našeg foruma je oštećen, a taj dio je attachments- prilozi. Svi prilozi su na serveru, ali ih nema u popisu jer su obrisani iz baze, do sada sam uspio vratiti sve do 1.11.2009. Znači ostaje nam novembar i decembar kao i polovina januara 2010 koja je potpuno izgubljena i šanse za povratak su male. Svi ostali prilozi su u redu.

To je ukupno 310 fajlova, 175 MB za 75 dana. Molimo sve članove, ako su u mogućnosti, a koji su uploadovali neke bitnije fajlove (npr.programi, imagesi, rar arhive,... stari softcam ključevi nisu potrebni...) da izmjene post i da ponovo to urade. Među ovih, može se reći izgubljenih, 300tinjak fajlova najviše je ključeva, slika koji su po 2-30 KB, ali ima i bitnijih fajlova.

Hvala

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: Važna obavijest povodom gubitka priloga iz nov, dec, jan!
« Odgovor #1 poslato: 12.02.2010. 20:10:53 »
ja imam prijedlog da se malo svi potrudimo oko rubrike music

koji nam i nije bas nesto...

pa da to lijepo sortiramo npr... yu rock,house zabavna itd,naravno sve osim turba...

pa da imamo dobru kolekciju muzike na forumu...

naravno ako se ostale kolege slazu?

Van mreže vatrogasac

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 748
  • Like: +22/-2

Odg: Važna obavijest povodom gubitka priloga iz nov, dec, jan!
« Odgovor #2 poslato: 13.02.2010. 10:10:53 »
ja sam uvijek za to da forum bude bogatiji ali pojasni mi malo ono turbo tj. koji su to pjevaci koji  spadaju u tu grupu .da li su to uopste narodne pjesme ili ovi novi koji sebe nazivaju pjevacima [a po mom misljenju nisu nikakav kvalitet] . ja sam ljubitelj narodne  muzike i dijela zabavne ali uglavnom ,onih pjevaca koji su starije generacije . zabavna npr. zdravko colic, oliver dragojevic ,plavi orkestar , hari mata hari ,magazin ,novi fosili a narodna  npr.  saban saulic , mile kitic , dragana mirkovic, nedeljko bilkic , ima jos kao sada sasa matic itd. .pa ako se slazete na ovakvom ili slicnom izboru tusam a nemam nista protiv ni druge  muzike tj. onih koji to slusaju  jer na ovom forumu imamo mladje i starije generacije sa svih prostora bivse  jug.Tako da bi bilo dobro da jos neko da predlog koje to pjevace i grupe da  postavimo na forum .naravno ima mladih pjevaca kao sto su  njih nekoliko iz zvijezde  granda pobjednici . pozdrav .

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: Važna obavijest povodom gubitka priloga iz nov, dec, jan!
« Odgovor #3 poslato: 13.02.2010. 14:15:10 »
sve je to ok...

znaci ja bih stavio,ono classica...  pop,rock,techno,house,yu rock za dusu,zabavnu i naravno narodnu muziku...

mada kao sto rekoh nisam za turbo folk,mada postujem sta god ko slusa,a pod tim turbo folk mislim na onu vrstu turbo orgija sto se danas svaki levat moze da snimi album i izda ga...

Van mreže Ak@i

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 518
  • Like: +17/-4
  • Pol: Muškarac
  • Ne brze od...............200 km/h

Odg: Važna obavijest povodom gubitka priloga iz nov, dec, jan!
« Odgovor #4 poslato: 13.02.2010. 17:36:29 »
Sto se toga tice muzike tu sam na raspolaganju,mogu da kazem da imam neku zavidnu kolekciju razlicite vrste muzike (osim tehno i metal)! Naravno slazem se sa prodigyjevim predlogom za muziku,ali se i definitivno slazem da ne treba bas trpati sve i svasta od muzike,mada iskreno svima su nam razliciti ukusi i o tome nema potrebe rasprajati! Doduse slazem se i sa vatrogascem da ne mozemo se ograniciti samo na ono sto se nekome od nas licno svidja i da bi tu uvek imalo mesta za prosirivanje i dodavanje sto vrste muzike tako i raznih pevaca! U svakom slucaju videti i sta drugi kazu na ovu temu pa videti sta dalje i kako! Mada neznam posto je donekle sajt zamisljen vise u stilu satelitskih tehnologija kako ce se uklapati sve to u koncept! Mada sto se mene licno tice ja sam na raspolaganju uvek (sa ono vremena i znanja koliko imam) da budem tu na pomoci,koliko o ovoj temi tako i o drugim stvarima!

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: Važna obavijest povodom gubitka priloga iz nov, dec, jan!
« Odgovor #5 poslato: 08.03.2010. 23:37:18 »
sta je sa ostalim clanovima???

dali da se slozimo s ovim prijednogom pa da zapocnemo svi po malo sa muzickim asortimanom ili ne??? hello.gif

Van mreže annajodi

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 2
  • Like: +0/-0
  • Pol: Muškarac

Re: hi
« Odgovor #6 poslato: 14.12.2012. 06:48:01 »
hi. i like it thanks for sharing this site.this is very informative post  hello.gif bleh.gif :taptap: :rumeni: :udri: :sleepy2: :notworthy:
anna