Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

29.03.2024. 10:20:20
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Gemini 4.7  (Pročitano 4418 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže robit

  • Moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 299
  • Like: +25/-0
  • Pol: Muškarac

Gemini 4.7
« poslato: 04.01.2010. 13:15:14 »
Pozz  ljudi !
Isprobao  sam  Gemini 4.7  na  mom  klonu (Nytro  7000 )  !!
Na  početku  dosta  dobro  radi  , ali  čim  sam  downloadovao nove  skinove  , i  isprobao  , kako  radi  snjima  , jednostavno  više  neče  da  radi  !! Ne  zablokira  box  , nego  onaj  prozor  za  podešavanje   se  više  nemože   smaknuti ! Bilo  što  uradiš  , neče  da  nestane  ! Moraš  gasit  , i  ponovo  upalit  box  , onda  proradi  malo  , ali  čim  namjeravam  kanal  promjenit  , gotov  je  opet  !! Onaj  meni za  podešavanje je  stalno  prisutan  na  slici  , jer  u  pozadini  radi box  normalno  !!
Sad dali  je  zbog  toga  , što  koristim  klon  ?? , ne  znam  ali  ne  može  se  koristit  , barem  sa  mojim  Nytrom  ne  ide  ?! ( neznam  , ako  bude  kolega Ninz  isprobao , dali  bi  kod  njega  dobro proradio  ?? ni  tome  se  više  nebih  čudio !!?)
Još  obavezno  moram  spominjat  , da  koristim  Dreambox  Mac adressu !!! , NE  DA  NETKO  ISPROBA  SA  OBIČNIM  KLONOM  , KOJI NEMA DREAM  MAC - ADRESSU , PA  DA  MU  SJEBE   BOX   !!!!


Pozz  "robit"


Van mreže VLADIX

  • www.vladix.net
  • Administrator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1607
  • Like: +96/-4
  • Pol: Muškarac
    • VLADIX.NET

Odg: Gemini 4.7
« Odgovor #1 poslato: 04.01.2010. 13:33:16 »
vjerovatno mu ne odgovara baš, probaj ponovo možda bude bolje...ali nije zbog toga što je klon jer se hardverski ne razlikuju

Van mreže robit

  • Moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 299
  • Like: +25/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Gemini 4.7
« Odgovor #2 poslato: 04.01.2010. 13:42:02 »
To  sam  bezveze  napisao  , sorry ! Jer  stvarno  nema  smisla 
ako  je  Dream-adressa  unutri . kako bi  soft  mogao da  razlikuje  , dali  ga  koristi  oginal Dreambox  ili  neki  klon  ?!
 Izvinjavam se  zbog  te  gluposti !!
Probat  ču  još  jednom  da  ubacim  , pa  da  vidim  dali  če  se  ponašati  isto  !?

pozz  "robit"

Van mreže DEva11

  • VIP
  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 200
  • Like: +2/-0

Odg: Gemini 4.7
« Odgovor #3 poslato: 04.01.2010. 13:58:51 »
Pogledaj da nisi memoriju prekrcao.

Van mreže robit

  • Moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 299
  • Like: +25/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Gemini 4.7
« Odgovor #4 poslato: 04.01.2010. 16:13:39 »
Pozz ljudi !
Deva  , pozz !  Nisam još  ima  3 Mb slobodnog !
Sad  mi  Gemini 4.7  radi  na  boxu ! Ide  dobro  , sve  dok ne koristiš  neke  kombinacije  kod  podešavanja  , onda  je  opet  ista  stvar  , neki  info  prozor  se  pojavi  , i  ne  možeš  da  smakneš više !! Ali  dok  ne  drkam  oko  tih  podešavanja  , radi  dobro  !! Npr. sad  sam probao  da mi  nađe  Mac  adressu  za  Ngrab  podešavajne  , i  onda  se  zasrao  opet  , izlazi  neki  prazan  prozor  s  naslovom  help  , i to  je  to  !! Ne  možeš da  smakneš taj  proz  da  ga  ..beš !! Moraš  rebootat  , to  je  jedino  rješenje  !! Ali  poslije  ne  možeš  više  niti  kanale  mjenjat  na  običan  način , a  nekako  se  ponovo  pojavi  taj  pomočni  prozor  , i  moraš  ponovo  ubacit  soft  , da  proradi  kako spada  !!
Jako  je  interresantno  , za  svaki  slučaj  !!

pozz  "robit"

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: Gemini 4.7
« Odgovor #5 poslato: 04.01.2010. 19:26:55 »
Pozz  ljudi !
 barem  sa  mojim  Nytrom  ne  ide  ?! ( neznam  , ako  bude  kolega Ninz  isprobao )
E vala, on sigurno neće isprobat jer mu je Nytro otišao pa-pa  ;D
 :rlol:  :D   :D   :D