Satelitski recieveri > Optibox

OPTIBOX DISKUSIJA

(1/8) > >>

prodigy:
ovdje pisite sve sto "znate" i "neznate" o optiboxu...

marre:
E ovako,mene bi zanimalo da neko napravi dve liste,onih Optibox-ova koji su klonovi Dreambox-a (i naznačiti kog) i onih ostalih.
Tako da se zna da u klonove ide dreamov soft (i koji) i da se to traži u Dream sekciji,a u ove ostale ne i ova sekcija da bude za te ostale.

Takođe neko ko se najbolje razume u ove receivere da napravi kao neki vodič za kupovini ili nešto tako,gde će se izneti pregled svakog reca,sa njegovim prednostima i manama,softom koji koristi,da li je za CS ili ne,ima li USB,PVR...       i naravno cenama,a one čini mi e kreću od nekih ~65€ (u HR) za najjeftiniji,pa onda oko 900 Kuna (~125€) za HD rec,a to mi se za sada čini kao najjeftiniji HD rec igde.

Eto toliko za početak,pa ko zna više od mene neka samo piše,a mi željno iščekujemo novosti.   

     Pozdrav :)

milenko61:
Ovaj klon od dreamboxa,,gledao veceras u robnoj kuci mercator kosta  755 kuna..

prodigy:
samo da obavijestim da na optiboxu fta pvr ready plus koji ja posjedujem radi digi au na sw/apllikaciji 1.17.93

jel bio sam za kompom dok je digy zacrnio i bas sam sisao dole do reca reko da vidim hocu li morati kucati nove kljuceve za digi...
kad ono iznenadenje,kako sam ga ostavio na sport1 tako je i ostao,znaci da pici autoroll,inace bi bilo crnilo sto se nije desilo na moje zadovoljstvo ;D

a koliko sam upucen da to ide na sve i jednom optibox-ovom recu...

scoobydoo:
Kolega, jel ima tvoj optibox podršku za DVB titlove i kojeg imaš?
Zanima me i cijena jer morat ću kupit nekakav rec koji ima podršku za DVB titlove a da ne košta puno....

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju