Satelitski recieveri > Infinity 7000 -Digimax 7000
pomoccccccc
smisljam:
hhahaahha,e,sad je najveci stos sto kada stavim na thor ako je to taj o kome govoris (thor 3/5,Insat 10-2[w0.8 ]nema uopce signala.....cccccc
guns n roses:
nema ako je frekvencija na 11ooo i nešto stavi na valjanu frekvenciju i onda skeniraj
milenko61:
Ides signal search--dole prezadnje polje namjestis auto scansam ce ti sve kanale izbaciti...
milenko61:
probaj sa ovim sw ali digi nije auto...kljuceve ne treba ubacivati samo ukljuciti emu 2020 enable
- DIGI TV Active Key 00 (Id 2111, 1°W)
- ART Package (Nilsat 7°W) Working Fine
smisljam:
kad koristim alat za ubacivanje softwarea da li ga ubacujem u polje: software, CAS key ili....? sve uradim kako si mi napisao ali ništa :udri: reciver skenira satelit (thor) emulacija aktivirana, a on ništa????? kako se manifestira kada su kanali odkodirani da li ono dolarčići $ nestanu sa kanala????
Navigacija
[0] Indeks poruka
[#] Sledeća strana
[*] Prethodna strana
Idi na punu verziju