Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

28.03.2024. 09:24:33
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: sigurnosne kamere  (Pročitano 10177 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

sigurnosne kamere
« poslato: 03.09.2009. 11:04:53 »
nesto sam kontao da stavim sebi koju koju sigurnosnu kameru na kucu,pa me interesuje jel tko imao iskustva s tim...

i koliko se cijene kreci i koji proizvodi su najbolji i sto minijaturniji da se ne vide,i naravno da je bez zice...

odavno razmisljam o tome,da vidim kako to funkcionise nekako bi mi to bila furka imati,naravno ako bude sta kinte skupio ;)
« Poslednja izmena: 03.09.2009. 11:08:23 prodigy »

Van mreže flyaway83

  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 75
  • Like: +3/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: sigurnosne kamere
« Odgovor #1 poslato: 03.09.2009. 12:57:59 »
ja sam to gledao i mogu ti reci da su po prilicno skupe barem ovdje u BIH,stoga sam uradio nesto sasvim drugo posto sam imao zelju da imam to u kuci postavio sam na ulaznim vratima najobicniju web cameru,nije to to ali sta ces parola je "snadji se"  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: sigurnosne kamere
« Odgovor #2 poslato: 03.09.2009. 17:24:28 »
upravu si kolega,fakat je skupo pogotovo ovdje kon nas...

pa morat cu i ja nesto iskombinirati,posto me to zainteresiralo pravo furka mi ;D ;D ;D ;D

gledao sam nesto i na kraju bih ovo uzeo ako kad skupim kintu ;D

Novi Logitech DVS sistem,jednostavna montaza za 15min!

Reč je o Logitech Digitalnom video sistemu za nadgledanje, koji ustvari predstavlja prvi amaterski sistem za video nadzor prilagođen za upotrebu i instalaciju svima. Po prvi put su dostupne u Evropi. Sve tri sigurnosne kamere su vezane za računare, postavljaju se za 15 minuta, po principu uradi sam, omogućavaju e-mail obaveštenja o detektovanom kretanju i besplatan pregled situacije sa bilo kog udaljenog računara koji poseduje internet konekciju. Sve tri Logitech sigurnosne video kamere su dostupne u osnovnim paketima ili kao dodatne kamere. U okviru jednog sistema moguće je priključiti do 6 kamera koje snimaju u odličnom kvalitetu slike u boji, pri rezoluciji od 640x480. Obezbedite radnju ili dom za samo delić potrebnog ulaganja u tradicionalne sigurnosne sisteme – bez podešavanja mreže ili provlačenja dodatnih kablova.

 

Samo neke od glavnih prednosti koje dobijate nabavkom DVS Sistema su:

    * Postavljanje bez majstora u kući,
    * Jednostavan pristup kamerama preko interneta,
    * Mogućnost lakog premeštanja svih uređaja u sistemu,
    * Neverovatno laka instalacija i postavljanje bez potrebe za razvlačenjem kablova po zidovima,

Uobičajena primena:

Command Center program omogućava vam da iz bilo kog dela sveta na lak način vidite i zaštitite ono što vam je važno.

·         Obezbedite vaš prvi ili drugi dom,

·         Pratite šta se dešava u vašem preduzeću,

·         Pazite šta vam rade deca,

·         Gledajte kućne ljubimce dok ste na putu.

 

Da bi vam pružio maksimalnu udobnost, Logitech bežični sigurnosni video sistem koristi inovativnu tehnologiju HomePlug™, koja prenosi video podatke preko postojeće kućne električne mreže. Kao rezultat sistem će proraditi za 15 minuta bez postavljanja dodatnih kablova ili podešavanja mreže. Ustvari potrebna su samo tri prosta koraka da bi obezbedili dom: instalirajte Logitech® Command Center PC softver, uključite USB risiver i priključite kameru. HomePlug koristi zaštitu za video i time povećava sigurnost prenosa.

Kada je kamera postavljena omogućava praćenje živih video snimaka ili pregled snimljenog videa. Inteligentna kamera detektuje pokret i snima video direktno na hard disk računara, što omogućava lak pregled i arhiviranje snimaka.

Čak i kada ste u pokretu možete možete se osećati sigurno sa Logitech sigurnosnim video kamerama. Možete da podesite sistem da Vam pošalje e-mail ili obaveštenje na mobilni telefon, ukoliko detektuje kretanje u nadgledanom prostoru. Možete se i prijaviti na Vaš zaštićeni onlajn nalog da bi ste pratili živi video snimak preko računara sa internet konekcijom ili mobinog telefona sa Windows Mobile® operativnim sistemom.

Za maksimalnu pokrivenost možete dodati do 6 Logitech unutrašnjih, spoljašnjih kamera u bilo kojoj kombinaciji.

 

 

* Master sistem je inicijalna kupovina gde dobijate jednu kameru i softver,svaka dodatna kamera je jeftinija od master cena.

Sistem moze podrzati do 6 kamera

Van mreže cessar

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 8
  • Like: +0/-0

Odg: sigurnosne kamere
« Odgovor #3 poslato: 03.09.2009. 17:51:26 »
ok...dobra stvar nema šta.ne upratih koliko ovo kino košta??

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: sigurnosne kamere
« Odgovor #4 poslato: 03.09.2009. 18:10:17 »
pa cijena za evropsko trziste je 249,99 eurica...

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: sigurnosne kamere
« Odgovor #5 poslato: 03.09.2009. 18:40:26 »
Pogledaj na e-bay-u.
Ovdje možeš pronaći za jeftine novce jako dobre komplete sigurnosnih nadzornih kamera.

http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=security+camera+system&_frs=1&_trksid=p3286.c0.m359

Van mreže Suncana

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 1
  • Like: +0/-0

Odg: sigurnosne kamere
« Odgovor #6 poslato: 12.04.2016. 12:35:32 »
Pozdrav, mene zanima ako netko zna kakva je procedura za postavljanje sigurnosne kamere na zgradu, odnosno da li mi je potrebna suglasnost svih stanara za to? Kamera bi nadzirala moj automobil. Hvala unaprijed.