Satelitski recieveri > Dreambox

PLi Jade - Zašto ovaj image?

(1/4) > >>

VLADIX:
Zbog masovnog korišćenja i prodaje DM resivera imao sam prilike da isprobam baš svaki image.
Neobično dobar image sa nekoliko opcija koje nijedan drugi nema. Nabrojaću ih:

-preferiranje audio jezika (stavite koji jezici da imaju prednost)
-podebljanje dvb titlova (OSD transparency)   - vrlo korisno na kanalima koji imaju sitne titlove (FOX life, Crime..)
-gledanje sa pc-ja ono što je na dreamboxu je vrlo kvalitetno i odlično radi bez trzanja!
-snimanje odlično radi (bar meni)
-poboljšan potpuno redizajniran Web Interface!
-mnogo prostora za dodatke

zamjerke:
-teletext lošije radi nego na drugim image-ima...dok EPG čak bolje.

Naravno ima dobru download zonu. Brz je i ne pada, radi super.  Preporuka!

Download: http://downloads.pli-images.org/dm500/pli-Jade3-dm500-20090627-6494.zip

robit:
Pozz Vlado !
Ja  sam  več  sve  moguče  kombinacije  isprobao  , i  ne  mogu  da  pokrenem   Mbox 0.6 0010  na  Pli  - image - u  !!  Več  sam  nekoliko  puta  zamolio  , da  mi  netko da  neki  tipp  , ali  dosad  sam dobio  samo  jedan  , koji  mi  nije  uspeo !!
Ako  je  neko  uspeo  da  upogoni   Mbox  Na  pli-u  , neka  mi  da
malo  podrške  , kako  je  uspeo  da  to  uradi  !!?
Ama  kod  svakog  drugog  Image-a  sam  mogao  da  pokrenem Mbox  , Pli  je  jedini  , koji  mi  gadno  prkosi , i  ne  ide  da  ga  jebem  !! Več  sam utrošio  15  sati  truda  u  to  , i  to  uzalud  !
Ali  nisam  baš   tip  , koji  se  lako  predaje  , i  ne  da  mi  mira  , dok mi i  taj  image   proradi  sa  Mboxom  , ako  je  ikako  moguče !!

jaws:
Evo ako dosad nisi uspio, probaj sljedeće
Prvo sa njihovog servera skineš pod old softcam - gbox
To je samo skripta za pokretanje gboxa, potom ju editiraš , znači umjesto gdje god piše gbox ti stavi mbox. Zatim ovo ostalo ide kao kod drugih imagea
bin fajl u var/bin
mbox.cfg  u var/keys
cwshare u var/keys
port.list u var/keys i dr
Bitno je da nađeš gdje se nalazi ta skripta za pokretanje, ja mislim da je
var/etc/ pli

shishmish:
Molim pomoć!
Gde se nalazi folder skripta u pli Jade image za mbox_cam.sh fajl?  :( ???:dontknow: 
Hvala unapred!
 hello.gif

scoobydoo:
Koliko me sjećanje služi, ova skripta se nalazi pod var/script/mbox_cam.sh

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju