Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

29.03.2024. 05:51:05
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Najbrži i najja?i model iPhone do sada.  (Pročitano 4124 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže trucker

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 820
  • Like: +30/-0
  • Pol: Muškarac

Najbrži i najja?i model iPhone do sada.
« poslato: 10.06.2009. 19:00:16 »

Na konferenciji WWDC-a u ponedjeljak Apple je predstavio mnoštvo noviteta, no najveće je zanimanje izazvao iPhone 3GS. Na prvi pogled uređaj je posve sličan aktualnom iPhone 3G modelu, no krije mnoštvo poboljšanja među kojima je i dulji vijek trajanja baterije.

Uređaj učitava web-stranice gotovo tri puta puta brže od modela 3G, tri puta brže pregledava Excel dokumente, dvostruko brže učitava igre i pokreće aplikaciju za poruke. Novi Appleov prijenosni telefon ima i novu 3-megapikselnu kameru s autofokusom, makro opcijom i mogućnošću snimanja videa u VGA rezoluciji i 30 sličica u sekundi. Od sada je podržan i brži HSPA od 7,2 Mbps. Važna je novost i opcija nazvana Voice Control, odnosno mogućnost pozivanja i upravljanja uređajem glasom. Dapače, sam iPhone može odgovarati na upit o imenu pjesme koju upravo slušate, a novi uređaj nudi i digitalni kompas kao posebnu aplikaciju.

Novi iPhone 3 GS kupcima nudi i pristup do više nego pedeset tisuća aplikacija iz popularnog App Storea. Operacijski je sustav iPhone OS 3.0, najbolji operativni sustav na svijetu za mobitele koji podržava stotinjak novih operacija ukljućujući izrezivanje, kopiranje i lijepljenje teksta, MMS i mnoge druge. iPhone OS 3.0 za vlasnike postojećih uređaja u distribuciji je od 17. lipnja preko iTunesa, besplatno za sve osim iPod Touch. Baterija je novog uređaja izdržljivija u odnosu prema 3G – 5 sati 3G razgovora, 12 sati 2G, 30 sati slušanja glazbe, 10 sati gledanja videa te devet sati surfanja internetom preko mreže WiFi.

Na kraju, objavljene su i cijene po kojima će se ubuduće prodavati popularni Appleovi telefoni. iPhone 3GS (16 GB) stajat će 199 dolara, a jači model od 32 GB 299 dolara. Dosadašnji iPhone 3G i dalje ostaje u ponudi, ali samo u 8-gigabajtnoj verziji po sada vrlo povoljnoj cijeni od 99 dolara. Novi iPhone u prodaju za američko tržište kreće 19. lipnja, a istog bi se mjeseca trebao pojaviti i u Hrvatskoj.
(vl)

Van mreže Sonny Crockett

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 41
  • Like: +2/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Najbrži i najja?i model iPhone do sada.
« Odgovor #1 poslato: 29.05.2011. 16:52:41 »
volio bih ga imati ali evo sada će izaći iPhone5 tako kažu  :)

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: Najbrži i najja?i model iPhone do sada.
« Odgovor #2 poslato: 29.05.2011. 19:21:12 »
Ja imam iphone 4 i ne razlikuje se mnogo od ovoga....
Barem ne u software-u.
Jedina vidljiva razlika je u cijeni, a dizajn iphone-a 4 je u odnosu na iphone 3 presavršen  :)

Van mreže Sonny Crockett

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 41
  • Like: +2/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Najbrži i najja?i model iPhone do sada.
« Odgovor #3 poslato: 29.05.2011. 21:44:07 »
Ja imam iphone 4 i ne razlikuje se mnogo od ovoga....
Barem ne u software-u.
Jedina vidljiva razlika je u cijeni, a dizajn iphone-a 4 je u odnosu na iphone 3 presavršen  :)

blago tebi :D

Van mreže jelenko

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 2
  • Like: +0/-0

Odg: Najbrži i najja?i model iPhone do sada.
« Odgovor #4 poslato: 09.06.2011. 11:01:59 »
iPhone 4 je za mene najbolji mobitel do sada sto je proizveden....sve na jednom mjestu.

Van mreže scoobydoo

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1786
  • Like: +38/-5
  • Pol: Muškarac
  • Dežurni zajebant Vladix foruma, Antilaser Team HR

Odg: Najbrži i najja?i model iPhone do sada.
« Odgovor #5 poslato: 09.06.2011. 21:28:58 »
iPhone 4 je za mene najbolji mobitel do sada sto je proizveden....sve na jednom mjestu.

Slažem se  :)