Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

29.03.2024. 07:34:03
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Usb ne radi  (Pročitano 5946 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže trucker

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 820
  • Like: +30/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Usb ne radi
« Odgovor #15 poslato: 07.06.2009. 22:23:04 »
To namjeravam uraditi pa sam danas rekao da svatko svoje dokumente snimi na dvd pa da mogu reinstalirat sve iznova.Nekako mi ne ide u glavu da je to crklo a u device manageru ne pokazuje grešku :-\.Taj reinstal sam ostavio kao zadnju opciju,mada ne vjerujem da grom može nešto samo "obrisati".Kad je već spalio router valjda je malo "produžio" i unutra :udri:

Van mreže panter666

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2025
  • Like: +36/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Usb ne radi
« Odgovor #16 poslato: 07.06.2009. 23:38:44 »
da, na to sam mislio, i znači ni to nije pomoglo, aj nebilo ti teško, napravi ti prije kupnje nove ploče reinstall windowsa na ovoj ( jerbo ćeš svakako morat reinstalirat windowse kad dođe nova ploča

slažem se sa vvidakom ostaje ti jos samo reinstal windowsa  :dontknow:

Van mreže trucker

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 820
  • Like: +30/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Usb ne radi
« Odgovor #17 poslato: 20.08.2009. 01:37:57 »
e ja zaboravi reći da sam riješio ovaj slučaj...a riješio sam ga tako da sam uštekao karticu sa 2 usb-a i radi već odavno...dao mi prijatelj karticu tako da sam ovaj put prošao "liše"

Van mreže trucker

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 820
  • Like: +30/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Usb ne radi
« Odgovor #18 poslato: 06.01.2010. 14:52:12 »
Evo mene opet sa problemom pa pomagajte! Radi se o ovoj kartici koju sam priključio  i koja ima 4 usb izlaza...naime kad uštekam u nju memorijski stick,čitavo računalo se ukoči i stane,ne pomaže ništa nego restart...To je tako od prvog dana,samo do sada mi i nije bilo bitno (prebacivao sam na laptop,pa onda s njega na komp) pa sam to zanemarivao..Napominjen da sve druge stvari rade na njoj (tri su ulaza non-stop zauzeta),jedino neće stick i jedan digitalni aparat.Kad njih priključim,pojavi se onaj prozorčić dole da je pronađen novi hardver i onda se ukoči.Kartica je Via izgleda otprilike ovako...Ima li netko rješenje,ne vjerujem da su potrebni driveri za ovo?

Van mreže prodigy

  • Moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 1820
  • Like: +21/-5
  • Pol: Muškarac
  • out off space

Odg: Usb ne radi
« Odgovor #19 poslato: 06.01.2010. 16:17:54 »
pa zasto nebi pokusao sa driverima...

nemas sta izgubiti,jel neznam zasto bi ti se to desavalo il je do kartice il je drivera... hello.gif

Van mreže trucker

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 820
  • Like: +30/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Usb ne radi
« Odgovor #20 poslato: 06.01.2010. 17:39:48 »
Pa da budem iskren,neznam ni gdje ih naći,ima li netko link  :-\ :udri:

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Odg: Usb ne radi
« Odgovor #21 poslato: 06.01.2010. 22:59:42 »
Evo mene opet sa problemom pa pomagajte! Radi se o ovoj kartici koju sam priključio  i koja ima 4 usb izlaza...naime kad uštekam u nju memorijski stick,čitavo računalo se ukoči i stane,ne pomaže ništa nego restart...To je tako od prvog dana,samo do sada mi i nije bilo bitno (prebacivao sam na laptop,pa onda s njega na komp) pa sam to zanemarivao..Napominjen da sve druge stvari rade na njoj (tri su ulaza non-stop zauzeta),jedino neće stick i jedan digitalni aparat.Kad njih priključim,pojavi se onaj prozorčić dole da je pronađen novi hardver i onda se ukoči.Kartica je Via izgleda otprilike ovako...Ima li netko rješenje,ne vjerujem da su potrebni driveri za ovo?

Aj ti vidi jel ti u biosu enejblano halt on all errors, ako je, disejblaj pa vidi hoće li onda smrzavat

Van mreže trucker

  • Moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 820
  • Like: +30/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Usb ne radi
« Odgovor #22 poslato: 07.01.2010. 00:30:38 »
Nema takva opcija u biosu,ima nešto za usb konfiguraciju ali ni tu ne vidim ništa posebno.Neznam,najbolje mi je promijeniti matičnu ploču,ionako mi je grom spalio i usb-ove a  poslije i mrežnu...spajam se i na modem preko usb-a.Matična je asus a kartica via,možda i tu dolazi do nekog konflikta...Vraćam se na posao a laptop nosim sa sobom,pa sam htio da to sredim da klinci mogu nešto prebacivati ali izgleda ništa od toga...
« Poslednja izmena: 07.01.2010. 00:36:43 trucker »

Van mreže Bobo

  • Globalni moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 593
  • Like: +14/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Usb ne radi
« Odgovor #23 poslato: 07.01.2010. 01:19:55 »
aj probaj formatirat tu karticu  pa vidi oćeli zezat meni je to bio problem kad sam prešo na win 7 ,usb je bio u mene
Why drink and drive when you can smoke and fly?