Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

28.03.2024. 09:20:03
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: problem sa Sony Ericson  (Pročitano 2894 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže gisa

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 15
  • Like: +0/-0

problem sa Sony Ericson
« poslato: 14.05.2009. 21:39:49 »
Mobilni telefon je bio ukljucen,stajao je u djepu.Kad sam trebao zvati vidim da je nesto cudno sa njim.Stoji da su slusalice ukljucene,nemoze se zvati niti javiti na poziv,samo kamera i SMS sto radi.Probao sam izvaditi bateriju,a i nesto uraditi sa instalaciom ali nista nepomaze.Inace mobil je 2 god star.
Ako je neko imao slicni iskustva ili zna nesto o ovakvim problemima nek mi javi. Pomoc potrebna ako se moze sta srediti sa ovim mobilnim.

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Odg: problem sa Sony Ericson
« Odgovor #1 poslato: 14.05.2009. 21:56:15 »
Mobilni telefon je bio ukljucen,stajao je u djepu.Kad sam trebao zvati vidim da je nesto cudno sa njim.Stoji da su slusalice ukljucene,nemoze se zvati niti javiti na poziv,samo kamera i SMS sto radi.Probao sam izvaditi bateriju,a i nesto uraditi sa instalaciom ali nista nepomaze.Inace mobil je 2 god star.
Ako je neko imao slicni iskustva ili zna nesto o ovakvim problemima nek mi javi. Pomoc potrebna ako se moze sta srediti sa ovim mobilnim.

Radi li se o modelu K610i?

Van mreže vojkan

  • VIP
  • Senior clan
  • *
  • Poruke: 91
  • Like: +7/-0

Odg: problem sa Sony Ericson
« Odgovor #2 poslato: 16.06.2009. 19:35:43 »
Pa bar to ne bi trebalo biti problem instaliraj PC Suite for Sony Erikson i sa Update Servisom obnovi mu novi softver i riješi probleme .