Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

28.03.2024. 10:16:54
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Di Montezemolo: "Ferrari ?e uzvratiti"  (Pročitano 2370 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Bobo

  • Globalni moderator
  • Forum pomocnik
  • *****
  • Poruke: 593
  • Like: +14/-0
  • Pol: Muškarac

Di Montezemolo: "Ferrari ?e uzvratiti"
« poslato: 09.04.2009. 15:48:50 »

Predsjednik Ferrarija Luca di Montezemolo sazvao je za juče krizni štab na kome se raspravljalo kako prebroditi katastrofalan start sezone. Aktuelni konstruktorski svjetski prvaci nakon dvije uvodne ovosezonske trke Formule 1 na svom kontu imaju ravno 0 bodova.
Očekivano Montezemolo je ljut kao "pas". Na jučerašnjem dva i po satnom sastanku u Maranellu svi okupljeni dobili su striktna upustva što im je činiti da se blamaža prekine i da Ferrari konačno pokaže svu svoju snagu.

Blago rečeno ljudi su ljuti, ali ti isti ljudi odlučni su da reaguju i promijene stvari. Jasno sam dao do znanja da ne želim da nas više doživljavaju kao televizijski komedijaški program nakon svake trke. Šalu na stranu, znam da su to sve veoma ponosni ljudi koji će dati sve od sebe da se uzdignemo", izjavio je Montezemolo.

Iako će mnogi F1 fanovi ovosezonske brojne krive odluke u Ferrariju pripisati odlasku Jeana Todta, Montezemolo tvrdi da je ekipa i dalje jedinstvena te da ima puno povjerenje u sve radnike, pa tako i u Michaela Schumachera o čijoj budućnosti se još nije raspravljalo, iako je u medijima proglašen glavnim krivcem za Kimijevu blamažu u Maleziji.

Why drink and drive when you can smoke and fly?