Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

18.04.2024. 04:11:17
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: Windows start  (Pročitano 2092 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže gisa

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 15
  • Like: +0/-0

Windows start
« poslato: 17.03.2009. 17:07:59 »
Pozdrav
Laptop je izgasen tako da je izvucen kabl iz uticnice i kod novog starta Windows nestarta korekt.Baterija je neupotrebljiva. Prvo dodje poruka da je PC iskljucen na nekorektan nacin sa kablom i onda nudi 4 varijante za start: izmedju njih starta Normalt Windows i Start u zadnjem upotrebljenom stanju. Nijedan start ne pomaze.
Dodje kao da starta Windows pokaze sliku i onda starta ponovo i tako cijelo vrijeme. Kako da startam ponovo? U trenutku iskljucivanja bilo je nekoliko programa ukljuceno i internet.
Zahvaljujem

Van mreže guns n roses

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2170
  • Like: +105/-1
  • Pol: Muškarac

Odg: Windows start
« Odgovor #1 poslato: 17.03.2009. 17:20:42 »
probaj na safe mod tipka f8 mislim pa vrati sustav na par dana prije,možda pomogne

Van mreže panter666

  • Globalni moderator
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2025
  • Like: +36/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Windows start
« Odgovor #2 poslato: 17.03.2009. 17:46:08 »
od 4 varijante za start koje ti nudi prva je safe mode idi na nju i ako ti ne ucita da mozes vratiti sistem nekoliko dana kao sto je rekao miklav.Ostaje ti samo da instaliras win ponovo.

Van mreže Bobo

  • Globalni moderator
  • Forum pomocnik
  • *
  • Poruke: 593
  • Like: +14/-0
  • Pol: Muškarac

Odg: Windows start
« Odgovor #3 poslato: 17.03.2009. 18:09:13 »
skini s neta Hirens.BootCD.9.7. snimi ga kao bootabilan cd,namjesti da ti boota sa cd-a i izbacit će ti 3 opcije ti izaberi onu start mini windows kad ti se podigne sustav idi na start tu ćeš nać opciju chek disk i klikni na nju,i mislim da će ti riješit problem
Why drink and drive when you can smoke and fly?