Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

25.04.2024. 22:49:03
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: me2everyone- Najposje?anija stranica do 2012. - Novi globalni projekt  (Pročitano 2946 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zeda

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 1
  • Like: +0/-0

Prijatelji i kolege,
Kako sam naišao na ovu novu ideju , morao sam podjeliti informaciju sa vama.

Pročitaj , razmisli i uključi se dok je vrijeme, mislim da bi moglo biti zanimljivo, nikad ne reci nikad, možda nam se ostvare snovi !!!!!!!!!!!!
Za sada je besplatno !!!!!!!!!!   
 
 
Ovo bi moglo biti zanimljivo. Naime, otvara se nova internet stranica, poput Google, Yahoo... Vrlo su ambiciozni i žele do 2012. godine imati 100 000 000 članova. Kako intenzivno traže nove članove, nude i lijepe pogodnosti. Registracija je potpuno besplatna i svatko tko se prijavi postaje dioničar (250 dionica) poduzeća me2everyone.Limited. Zamisli da imaš 1000 dionica Googla, da ih dobiješ samo za prijavu na njihov mail pri osnivanju poduzeća. Vrijednost Googla se vrti oko 300$ po dionici. Izračunaj! Uključenje je besplatno, a uključiš se preko linka na dnu stranice. Ako se promoviraš preko prijatelja i znanaca, za svakog novog člana dobiješ 500 dionica. Stvar je nova i zanimljiva.

Odluči se i klikni:  www.me2everyone.com/221230
Bitno je nakon registracije prijaviti se i potvrditi.

Na ovom linku gore se prijaviš, kad uđeš, dobit ćeš vlastiti ID Number koji možeš dalje kopirati i slati prijateljima i poznanicima da se prijave preko njega...

Za svakog novog koji se registrira dobiješ dodatnih 500 dionica (PROVJERENO RADI!!!)

Stvar obećava i nije za ignorirati. Ako ništa drugo, ne možeš ama baš ništa izgubiti a dobiti svakako možeš!

 :) :) :)
« Poslednja izmena: 07.03.2009. 21:51:02 miklav »