Satelitski recieveri > Dreambox

Evolution 2.0 DM500/DM56X0/DM7000/IPBox

<< < (2/8) > >>

Maverick:
Iako se moj i @vladixov ukus po pitanju imagea dijametralno razlikuju, moram priznati da me ovaj image oduševio. Daleko najstabilniji image koji sam dosad probao, malo je neobičan po pitanju rasporeda setup funkcija, ali nije nedokučiv. Dosad sam bio uvjeren da image nema veze sa stabilnošću i brzinom rada emulatora, ali ovaj me razuvjerio. Dakle,image itekako ima veze sa stabilnošću i brzinom emulatora što je posebno važno za one koji koriste cs. Ostatak memorije poslije ubacivanja imagea,emulatora i motorne liste je ogroman, pa tako ima mjesta za sve addonse koji vam padnu napamet. Ovo su moji prvi dojmovi, ali uglavnom sam na drugim imageima uočavao probleme već poslije sat dva testiranja imagea ( čitaj:ubijanja imagea ) a ovaj je otporan na sve što probam. Vrlo blizu savršenstvu. Detaljno testiranje svega i svačega slijedi čim uhvatim vremena. ;)

TAJKE:
Jeli kod koga proradio VLC na ovom imageu,ja ga još nisam uspio pokrenut, >:(....pozdrav.... :-\

VLADIX:

--- Citat: TAJKE  09.01.2009.  23:36:20 ---Jeli kod koga proradio VLC na ovom imageu,ja ga još nisam uspio pokrenut, >:(....pozdrav.... :-\

--- Kraj citata ---
ne koristim ga, al sada sam pokrenuo i radi ;)        VLC  0.9.8

TAJKE:
ma ja pokušavam ali neide.vlc sam instaliro na dreamu preko adonsa,na pc-u je sve ured jer mi je preko geminija radio.....pozdrav... :'(

ninz:
probao script u prvih sat vremena rostiljanja zadovoljan sam brz je i stabilan

jos kad bi skuzio od kojeg image-a pase mgcamd+newcs niko sretniji od mene :D

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju