Satelitski recieveri > Dreambox

Evolution 2.0 DM500/DM56X0/DM7000/IPBox

<< < (7/8) > >>

Maverick:

--- Citat: miklav  20.01.2009.  21:27:17 ---pogrešno sam se izrazio svaki put kad ga izbrišem slobodnog prostora više ali skin ostaje

--- Kraj citata ---

napravi ovako: izaberi defaultni skin i potvrdi izbor, dream će se rebootat, pa onda probaj ovaj pobrisat

Bobo:

--- Citat: vvidak11  20.01.2009.  21:58:15 ---
--- Citat: miklav  20.01.2009.  21:27:17 ---pogrešno sam se izrazio svaki put kad ga izbrišem slobodnog prostora više ali skin ostaje

--- Kraj citata ---

napravi ovako: izaberi defaultni skin i potvrdi izbor, dream će se rebootat, pa onda probaj ovaj pobrisat

--- Kraj citata ---
ja sam jednom biser ispo izbriso skin a nisam prebacio na na neki drugi skin ,pa nisam mogo upalit resiver

guns n roses:
neće vvidak11-sve sam probao i sad je na default skinu-vidimo se preko teama sutra :D

ninz:
bio sam instalirao isto neki skin downlodao sam ga sa blue panela, nije mi se svidjao otisao u setup stavio natrag default skin, otisao u addonse i najnormalnije uninstairao taj skin koji mi se nije svidjao

inace miklave ja imam obicaj kad slozim dream sa svim addonsima skinovima i tak dalje da fino sa flashwizardom napravim backup image dreama pa kad se desi ovako sranje kao sto imas za minutu i sest sekundi uplodam backup image u dream
i vozi
onda nemoras niti stelati nista niti razbijati glavu kako ovo kako ono shema sjedi, vozi :D

dajac:
imam gemini i hoću poluditi s njim,nakon par šaltanja zamrzne se,ili je drim blesav resiver koji je toliko hvaljen jer koliko sam dosad imo resivera niti jedan nije bio kao ovaj tobože najbolji drim,požalio sam što sam ga kupio

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju