Satelitski recieveri > Dreambox

Evolution 2.0 DM500/DM56X0/DM7000/IPBox

(1/8) > >>

VLADIX:
Tragajući za meni pogodnijim image-om za dreambox došao je na red i EVOLUTION 2.0, prerađeni image koji me je iskreno fascinirao. Dodatno svemu tome je činjenica da dolazi sa naših prostora.
Ovaj image ima sve kao i svi drugi...ali dvije stvari su me primorale da se iznenadim.

1. Pamti titlove, audio i nakon reboota bez problema.
2. 3 sata nenormalnog korišćenja i nijedan down (do sada mi se ni sa jednim drugim to nije desilo, obično nakon malo većih zezancija se sruši).
3. Odličan addons manager (downloader).
4. Ima čak 2.4 mb za addonse (stavio cccam + cccam info, 2 skina, movie player plugin, dreamcast, total football, drtic, rss feed tv, weather... i ostalo mi 15% ).
5. Stabilan, troši najmanje memorije (to je reklo par ljudi i složili smo se).
6. Očitava bez problema i *avi fajlove sa hard diska, a mountovanje ide super.
7. Najnoviji dreambox zvanični drajveri.
8. Slika kao na geminiju, al za nijansu bolja, a i zvuk je značajno poboljšan.

Minus mu je taj što ima nekih važnih opcija koje su na potpuno drugom mjestu za podešavanje, ali to nije problem.

Ocjene:
Nabilo v08    6.5/10
Darkstar       6/10
Gemini 4.6    7/10
Gemini 3.4    5/10
Gemini 3.5    5/10
SIF team      7/10
Evolution2.0  9/10


Download:
http://vladix.net/the/DM500Evolution_2.0.rar  (4.947 kb)

PREPORUČUJEM!

VLADIX:
Korisni savjeti za bilo koji image!

*Nakon nekih bitnih izmjena, prebacivanja titlova na kanalim i ostalo uvijek restartujte resiver, ali preko menija (restart enigma ili reboot), jer ako ga izgasite iz struje moguće je da se većina promjena ne zapamti.

*Ako u listi kanala želite da se kanali nalaze u tri vertikalne kolone radi bolje preglednosti idite na web interface (browser-192.xx.xx..), CONTROL pa odaberite sa lijeve strane REMOTE CONTROL. Na daljinskom pritisnite OK (da se prikažu kanali u listi) pa onda na web interface daljinskom pritisnite VIDEO tipku. Tada će se kanali nalaziti u tri kolone. Nakon ovoga restartujte resiver da bi se sačuvale postavke.

TAJKE:

evo i ja sam ga testiro i mogu reći da je dobar,stim da nemogu da uštimam VLC i preko CIFS-a nemogu da pregledavam slike sa pc-a a dok sa geminijem 0460 sve to radi .ako neko može pomoć nek piše....pozdrav.....

flyaway83:
sve sam procitao ali mozete li biti odredjeniji oko prometa koliko trosi.....

VLADIX:

--- Citat: flyaway83  05.01.2009.  00:41:55 ---sve sam procitao ali mozete li biti odredjeniji oko prometa koliko trosi.....

--- Kraj citata ---
ne može image trošiti promet

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju