Molim vas da se prijavite ili se registrujete.
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

VLADIX SAT forum

19.04.2024. 02:09:42
Vijesti: Sve što Vam treba, tu smo mi !

Autor Tema: DIGIMAX 9030  (Pročitano 3660 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže GARRY

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 2
  • Like: +0/-0

DIGIMAX 9030
« poslato: 31.12.2007. 00:41:13 »
Ako neko zna nesto vezano za ovaj resiver neka pomogne, iza mene je mnogo vremena provedenog na internetu a nisam nista uspeo da saznam, sve ovo otezava i to sto sam pocetnik u svemu ovome. Da li se uopste nesto moze otvoriti na njemu, postoji li mogucnost rucnog ubacivanja, bilo kakva informacija bi mi pomogla? Unaprijed hvala. 

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Odg: DIGIMAX 9030
« Odgovor #1 poslato: 31.12.2007. 00:50:35 »
Bojim se da ćeš se s njim slabo programa nagledat. Sve što ovako iz glave mogu reć o njemu je da se software ubacuje sa SUpdate alatom. Što god ima o tom recu na netu uglavnom nije dobro. Otvara,navodno, TPS, secu 1, viacess1, biss, ali najvažnije, dakle, Nagru2 navodno ne.
Riješi se toga brzo i uzmi nešto normalno. :(

Van mreže GARRY

  • Novi na forumu.
  • *
  • Poruke: 2
  • Like: +0/-0

Odg: DIGIMAX 9030
« Odgovor #2 poslato: 31.12.2007. 03:08:02 »
 Ok, da je resiver sranje to znam ali dok ne nabavim novi volio bih da bilo sta otvorim sa njim. Ti kazes da otvara TPS, secu 1, viacess1, biss, a da li znas kako ili bar gdje postoje informacije o tome kako to da otvorim.

Van mreže Maverick

  • Admin 2
  • Super clan
  • *
  • Poruke: 2277
  • Like: +135/-9
  • Pol: Muškarac
  • Semper Fidelis...Without Fear

Odg: DIGIMAX 9030
« Odgovor #3 poslato: 31.12.2007. 17:09:38 »
O tom reciveru sam pronašao ( uostalom kao i ti ) vrlo malo informacija. I sve što sam pronašao uglavnom je starijeg datuma, i zaista neznam odakle početi s njim. Nadam se da će ti netko od članova dati bolje informacije od mene. Ovo što navodno otvara ( ključna riječ je navodno ) sam isto pročitao na jednom drugom forumu.

Ovdje sam ti uploadao ono što sam našao za taj rec možda ti može pomoći. Ništa od toga nisam probao,pa ako probaš radiš to na vlastitu odgovornost. :(

Van mreže ado81

  • Junior clan
  • *
  • Poruke: 49
  • Like: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • u raju je lijepo ali u paklu je raja

Odg: DIGIMAX 9030
« Odgovor #4 poslato: 09.01.2010. 22:48:29 »
moze prijatelju taj resiver sam uradio bas nedavno i digi ide ok. evo sve sta treba